Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stockholm Ladies Curling Cup 2012
Stocksunds Curlingklubb
,
Kērlings
Danderyd, Stockholm
Danderyd, Stockholm
Kērlings
2 - 4 nov 2012
Women
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Rezultāts
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stockholm Ladies Curling Cup 2012
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 2 novembris (2012)
sestdiena 3 novembris (2012)
svētdiena 4 novembris (2012)
More filters
Vecuma grupa
SLCC12
Apakšgrupa
A Road
B Road
C Road
Playoff A
Playoff B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Danderyd Curling Arena
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
04.11.2012
39
Semifinal
SLCC12
Playoff A
09:00
Danderyd
Kārta
7
tmp
SWE Team Alltele
SWE Team Ahlmarks
SWE Team Alltele vs SWE Team Ahlmarks
6
-
7
40
Semifinal
SLCC12
Playoff A
09:00
Danderyd
Kārta
7
tmp
SWE Team Hasselborg
RUS Team Albatross
SWE Team Hasselborg vs RUS Team Albatross
6
-
3
41
5th place
SLCC12
Playoff A
09:00
Danderyd
Kārta
7
tmp
FIN Malmi
SWE Team Donald Davies
FIN Malmi vs SWE Team Donald Davies
4
-
3
42
5th place
SLCC12
Playoff A
09:00
Danderyd
Kārta
7
tmp
SCO Vevers
HUN Team Westbay
SCO Vevers vs HUN Team Westbay
5
-
7
49
B Semifinal
SLCC12
Playoff B
09:00
Danderyd
Kārta
7
tmp
FIN Vogt
POL Musik
FIN Vogt vs POL Musik
10
-
4
50
B Semifinal
SLCC12
Playoff B
09:00
Danderyd
Kārta
7
tmp
CZE Klimova
GER Team Driendl
CZE Klimova vs GER Team Driendl
6
-
4
51
5th place B
SLCC12
Playoff B
09:00
Danderyd
Kārta
7
tmp
EST Mölder
NOR Davanger
EST Mölder vs NOR Davanger
6
-
0
52
5th place B
SLCC12
Playoff B
09:00
Danderyd
Kārta
7
tmp
LAT Team Nicoll
ITA Gualitiero
LAT Team Nicoll vs ITA Gualitiero
10
-
4
43
A Final
SLCC12
Playoff A
13:00
Danderyd
Kārta
8
tmp
SWE Team Ahlmarks
SWE Team Hasselborg
SWE Team Ahlmarks vs SWE Team Hasselborg
5
-
4
44
A 3rd place
SLCC12
Playoff A
13:00
Danderyd
Kārta
8
tmp
SWE Team Alltele
RUS Team Albatross
SWE Team Alltele vs RUS Team Albatross
6
-
5
53
B Final
SLCC12
Playoff B
13:00
Danderyd
Kārta
8
tmp
FIN Vogt
CZE Klimova
FIN Vogt vs CZE Klimova
5
-
8
55
B 3rd place
SLCC12
Playoff B
13:00
Danderyd
Kārta
8
tmp
POL Musik
GER Team Driendl
POL Musik vs GER Team Driendl
10
-
9
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad