03.02.2013
|
45
NR 4 P-4 VS NR 4 P5 (G)
|
U 13
Gruppe G
|
07:45
|
Bane 2
Omgång
0
tmp
|
Bergen
|
Stjernen Hockey
|
Bergen
vs
Stjernen Hockey
1
-
12
|
|
54
NR 4 P-2 VS NR 3 P-3 (F)
|
U 13
Gruppe F
|
07:45
|
DNB Arena
Omgång
0
tmp
|
Holmen
|
Leangen Ishockeyklubb
|
Holmen
vs
Leangen Ishockeyklubb
1
-
3
|
|
44
NR 5 P1 VS NR 5 P-2 (G)
|
U 13
Gruppe G
|
07:55
|
Bane 1
Omgång
0
tmp
|
Tønsberg
|
Amar Jets
|
Tønsberg
vs
Amar Jets
4
-
1
|
|
67
Semi 9-12: TAPER 62 VS TAPER 60
|
U 13
|
08:45
|
DNB Arena
Omgång
0
tmp
|
Tiller/Rosenborg
|
Furuset
|
Tiller/Rosenborg
vs
Furuset
4
-
0
|
|
68
Semi 9-12: TAPER 59 VS TAPER 61
|
U 13
|
08:45
|
Bane 2
Omgång
0
tmp
|
PiPS
|
SaPKo
|
PiPS
vs
SaPKo
4
-
6
|
|
55
NR 3 P-4 VS NR4 P-1 (F)
|
U 13
Gruppe F
|
08:55
|
Bane 1
Omgång
0
tmp
|
Flemingsberg Svart
|
Stavanger Sort
|
Flemingsberg Svart
vs
Stavanger Sort
1
-
3
|
|
73
Semi 5-8: TAPER 66 VS TAPER 64
|
U 13
|
09:45
|
Bane 2
Omgång
0
tmp
|
Sparta
|
Vipers
|
Sparta
vs
Vipers
1
-
6
|
|
71
Semi 1: VINNER 63 VS VINNER 65
|
U 13
|
09:50
|
DNB Arena
Omgång
0
tmp
|
Flemingsberg Gul
|
JYP Aidon
|
Flemingsberg Gul
vs
JYP Aidon
1
-
5
|
|
46
NR 4 -P5 VS NR 4 P3 (G)
|
U 13
Gruppe G
|
09:55
|
Bane 1
Omgång
0
tmp
|
Stjernen Hockey
|
Nærbø Farmers
|
Stjernen Hockey
vs
Nærbø Farmers
3
-
2
|
|
74
Semi 5-8: TAPER 63 VS TAPER 65
|
U 13
|
10:45
|
Bane 2
Omgång
0
tmp
|
Frisk Asker ishockey
|
Storhamar
|
Frisk Asker ishockey
vs
Storhamar
0
-
2
|
|
72
Semi 2: VINNER 66 VS VINNER 64
|
U 13
|
10:50
|
DNB Arena
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Hvit
|
Jurmala
|
Stavanger Hvit
vs
Jurmala
1
-
3
|
|
56
NR 3 P-5 VS NR 3 P-3(F)
|
U 13
Gruppe F
|
11:00
|
Bane 1
Omgång
0
tmp
|
Skedsmo
|
Leangen Ishockeyklubb
|
Skedsmo
vs
Leangen Ishockeyklubb
0
-
1
|
|
57
NR 4 P1 VS NR 4 P2 (F)
|
U 13
Gruppe F
|
11:45
|
Bane 2
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Sort
|
Holmen
|
Stavanger Sort
vs
Holmen
4
-
2
|
|
47
NR 5 P-1 VS NR 4 P3 (G)
|
U 13
Gruppe G
|
11:55
|
DNB Arena
Omgång
0
tmp
|
Tønsberg
|
Nærbø Farmers
|
Tønsberg
vs
Nærbø Farmers
1
-
5
|
|
48
NR 5 P-2 VS NR 4 P-4 (G)
|
U 13
Gruppe G
|
12:00
|
Bane 1
Omgång
0
tmp
|
Amar Jets
|
Bergen
|
Amar Jets
vs
Bergen
0
-
3
|
|
69
11 plass: TAPER 67 VS TAPER 68
|
U 13
|
12:45
|
Bane 2
Omgång
0
tmp
|
Furuset
|
PiPS
|
Furuset
vs
PiPS
1
-
3
|
|
76
5. plassen: VINNER 73 VS VINNER 74
|
U 13
|
12:55
|
DNB Arena
Omgång
0
tmp
|
Vipers
|
Storhamar
|
Vipers
vs
Storhamar
6
-
3
|
|
58
NR 3 P-4 VS NR 3 P-5(F)
|
U 13
Gruppe F
|
13:00
|
Bane 1
Omgång
0
tmp
|
Flemingsberg Svart
|
Skedsmo
|
Flemingsberg Svart
vs
Skedsmo
0
-
0
|
|
75
7. plass: TAPER 73 VS TAPER 74
|
U 13
|
13:50
|
Bane 2
Omgång
0
tmp
|
Sparta
|
Frisk Asker ishockey
|
Sparta
vs
Frisk Asker ishockey
2
-
5
|
|
70
9.plass: VINNER 67 VS VINNER 68
|
U 13
|
14:00
|
Bane 1
Omgång
0
tmp
|
Tiller/Rosenborg
|
SaPKo
|
Tiller/Rosenborg
vs
SaPKo
2
-
4
|
|
77
3. Plassen: TAPER 71 VS TAPER 72
|
U 13
|
14:00
|
DNB Arena
Omgång
0
tmp
|
Flemingsberg Gul
|
Stavanger Hvit
|
Flemingsberg Gul
vs
Stavanger Hvit
2
-
2
OT
|
|
78
FINALE: VINNER 71/VINNER 72
|
U 13
|
15:00
|
DNB Arena
Omgång
0
tmp
|
JYP Aidon
|
Jurmala
|
JYP Aidon
vs
Jurmala
1
-
2
|
|