Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Stefan Livs Minnescup 2017
HC Dalen
,
Jääkiekko
Norrahammar
Norrahammar
Jääkiekko
18 mars 2017
U11(2006 och senare)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
First Hotell Trophy 2024
HC Dalen – U14
HC Dalen – U13
HC Dalen U15/16
Stefan Liv Minnescup 2024
First Hotels Trophy 2023
Enthavs Schakt Cup
Hockeystore Trophy
Brahegruppen Cup
Stefan Liv Memorial Cup
Enthavs Schakt Cup
Bravida Cup U15
HC Dalen Cup U13
Bravida Cup U16
Stefan Livs Minnescup
Egnahems Emaljcup
CISCON Trophy
Brahegruppen Cup U14
Dina Försäkringar Cup A-pojkar
HC Dalen Cup U14
Stefan Livs Minnescup
Scan Cup U13
Dina Försäkringar Cup A-pojkar
Poolspel
Woody Bygghandel Habo Cup U12
Pomona Blomsterhandel Cup U13
HC Dalen Cup U14
HC Dalen Cup A-pojkar
Stefan Livs Minnescup 2019
Nordic Wellness Cup U12
Dina Försäkringar Cup U13
Rommenås Trä & Snickeri Cup U14
Sherwin-Williams Cup A-pojkar
Stefan Livs Minnescup
Dina Försäkringar Cup U12
Democon Cup U13
Skydda Cup U14
VB Budfirma Cup A-pojkar
Stefan Livs Minnescup 2017
Combireklam Cup U12 2016
Edströms Cup U13 2016
Stenshoppen Cup U14 2016
GB GLACE Cup A-pojkar 2016
Stefan Livs Minnescup 2015
Ramirent Cup U12 2015
Kärnfönster Cup U13 2015
Värnamo Grusmaskiner Cup U14
Knistad Herrgård Cup 2015
Stefan Livs Minnescup 2014
Bygginvest Cup U12 2014
Colorama Cup U13 2014
Qualified Nordic Cup U14 2014
Österskogs Bygg Cup A-pojkar 2014
Stefan Livs Minnescup 2013
Combisystem Cup U12 2013
HC Dalen Cup U13 2013
Qualified Cup U14 2013
HC Dalen Cup A-pojkar 2013
Stefan Livs Minnescup 2012
DIAC Cup för U12 2012
HC Dalen Cup för U12
Österskogs Bygg Cup för U13 2012
Jönköpings Rörtjänst Cup för U14 2012
Avis Cup för U15 2012
Pålssons Bygg Cup
Österskogs Bygg Cup 2011
Bravida Trophy 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 18 maaliskuuta (2017)
More filters
Luokka
U11
Ryhmä
A
B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
SkandiaMäklarna Center
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
18.3.2017
1
Gruppspel
U11
A
08:00
SMC
Kolo
1
tmp
HC Dalen
Skillingaryds IS
HC Dalen vs Skillingaryds IS
1
-
3
2
Gruppspel
U11
B
09:00
SMC
Kolo
2
tmp
Troja/Ljungby Vit
Tidaholms HF
Troja/Ljungby Vit vs Tidaholms HF
3
-
3
3
Gruppspel
U11
A
10:00
SMC
Kolo
3
tmp
Troja/Ljungby Röd
HC Dalen
Troja/Ljungby Röd vs HC Dalen
1
-
2
4
Gruppspel
U11
B
11:00
SMC
Kolo
4
tmp
Frölunda Indians
Troja/Ljungby Vit
Frölunda Indians vs Troja/Ljungby Vit
7
-
0
5
U11
A
12:00
SMC
Kolo
5
tmp
Skillingaryds IS
Troja/Ljungby Röd
Skillingaryds IS vs Troja/Ljungby Röd
4
-
0
6
Gruppspel
U11
B
13:00
SMC
Kolo
6
tmp
Tidaholms HF
Frölunda Indians
Tidaholms HF vs Frölunda Indians
1
-
4
7
Match om 5-6 plats
U11
14:00
SMC
Kolo
7
tmp
Troja/Ljungby Röd
Troja/Ljungby Vit
Troja/Ljungby Röd vs Troja/Ljungby Vit
3
-
2
8
Semifinal 1
U11
15:00
SMC
Kolo
8
tmp
Skillingaryds IS
Tidaholms HF
Skillingaryds IS vs Tidaholms HF
0
-
4
9
Semifinal 2
U11
16:00
SMC
Kolo
9
tmp
Frölunda Indians
HC Dalen
Frölunda Indians vs HC Dalen
4
-
2
10
Match om 3:e plats
U11
17:00
SMC
Kolo
10
tmp
Skillingaryds IS
HC Dalen
Skillingaryds IS vs HC Dalen
3
-
2
11
Final
U11
18:00
SMC
Kolo
11
tmp
Tidaholms HF
Frölunda Indians
Tidaholms HF vs Frölunda Indians
1
-
2
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad