18.03.2012
|
1
|
U-8
U8A
|
09:00
|
B-hall klocka
Omgång
1
tmp
|
Gimo IF HC/Östhammars SK
|
Almtuna IS Vit
|
Gimo IF HC/Östhammars SK
vs
Almtuna IS Vit
10
-
2
|
|
2
|
U-8
U8A
|
09:00
|
B-hall
Omgång
1
tmp
|
Nacka HK Svart
|
IF Vallentuna BK Ishockey Röd
|
Nacka HK Svart
vs
IF Vallentuna BK Ishockey Röd
7
-
2
|
|
3
|
U-8
U8C
|
09:00
|
C-hall klocka
Omgång
1
tmp
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Blå
|
Järfälla HC Röd
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Blå
vs
Järfälla HC Röd
4
-
5
|
|
4
|
U-8
U8C
|
09:00
|
C-hall
Omgång
1
tmp
|
SK Iron
|
VIK Västerås HK Ungdom Svart
|
SK Iron
vs
VIK Västerås HK Ungdom Svart
9
-
5
|
|
5
1/4 final: Segrare Gr B vs Segrare Gr G
|
U-9
|
09:00
|
A-hall klocka
Omgång
1
tmp
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Vit
|
Almtuna IS Vit
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Vit
vs
Almtuna IS Vit
1
-
2
|
|
6
1/4 final: Segrare Gr. A vs Segrare Gr H
|
U-9
|
09:00
|
A-hall
Omgång
1
tmp
|
Strömsbro IF Blå
|
Almtuna IS Svart
|
Strömsbro IF Blå
vs
Almtuna IS Svart
6
-
7
|
|
7
|
U-8
U8B
|
09:55
|
B-hall klocka
Omgång
1
tmp
|
Bajen Fans Ishockeyförening
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
|
Bajen Fans Ishockeyförening
vs
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
0
-
0
|
|
8
|
U-8
U8B
|
09:55
|
B-hall
Omgång
1
tmp
|
IFK Täby HC
|
IF Vallentuna BK Ishockey Vit
|
IFK Täby HC
vs
IF Vallentuna BK Ishockey Vit
2
-
11
|
|
9
|
U-8
U8D
|
09:55
|
C-hall klocka
Omgång
1
tmp
|
Järfälla HC Blå
|
Almtuna IS Röd
|
Järfälla HC Blå
vs
Almtuna IS Röd
7
-
2
|
|
10
|
U-8
U8D
|
09:55
|
C-hall
Omgång
1
tmp
|
Nacka HK Vit
|
VIK Västerås HK Ungdom Gul
|
Nacka HK Vit
vs
VIK Västerås HK Ungdom Gul
0
-
8
|
|
11
1/4 final:Segrare Gr C vs Segrare Gr F
|
U-9
|
09:55
|
A-hall klocka
Omgång
1
tmp
|
IFK Täby HC Vit
|
AIK Svart
|
IFK Täby HC Vit
vs
AIK Svart
4
-
3
|
|
12
1/4 final:Segrare Gr D vs Segrare Gr E
|
U-9
|
09:55
|
A-hall
Omgång
1
tmp
|
IFK Täby HC Svart
|
Almtuna IS Röd
|
IFK Täby HC Svart
vs
Almtuna IS Röd
12
-
1
|
|
13
|
U-8
U8A
|
11:05
|
C-hall klocka
Omgång
2
tmp
|
Nacka HK Svart
|
Almtuna IS Vit
|
Nacka HK Svart
vs
Almtuna IS Vit
13
-
2
|
|
14
|
U-8
U8A
|
11:05
|
C-hall
Omgång
2
tmp
|
Gimo IF HC/Östhammars SK
|
IF Vallentuna BK Ishockey Röd
|
Gimo IF HC/Östhammars SK
vs
IF Vallentuna BK Ishockey Röd
5
-
3
|
|
15
|
U-8
U8C
|
11:05
|
B-hall klocka
Omgång
2
tmp
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Blå
|
SK Iron
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Blå
vs
SK Iron
1
-
15
|
|
16
|
U-8
U8C
|
11:05
|
B-hall
Omgång
2
tmp
|
Järfälla HC Röd
|
VIK Västerås HK Ungdom Svart
|
Järfälla HC Röd
vs
VIK Västerås HK Ungdom Svart
2
-
5
|
|
17
Förlorare match 5 vs förlorare match 12
|
U-9
|
11:05
|
A-hall klocka
Omgång
2
tmp
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Vit
|
Almtuna IS Röd
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Vit
vs
Almtuna IS Röd
2
-
4
|
|
18
förlorare match 6 vs förlorare match 11
|
U-9
|
11:05
|
A-hall
Omgång
2
tmp
|
Strömsbro IF Blå
|
AIK Svart
|
Strömsbro IF Blå
vs
AIK Svart
7
-
8
|
|
19
|
U-8
U8B
|
12:00
|
C-hall klocka
Omgång
2
tmp
|
Bajen Fans Ishockeyförening
|
IFK Täby HC
|
Bajen Fans Ishockeyförening
vs
IFK Täby HC
19
-
1
|
|
20
|
U-8
U8B
|
12:00
|
C-hall
Omgång
2
tmp
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
|
IF Vallentuna BK Ishockey Vit
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
vs
IF Vallentuna BK Ishockey Vit
17
-
3
|
|
21
|
U-8
U8D
|
12:00
|
B-hall klocka
Omgång
2
tmp
|
Nacka HK Vit
|
Almtuna IS Röd
|
Nacka HK Vit
vs
Almtuna IS Röd
9
-
2
|
|
22
|
U-8
U8D
|
12:00
|
B-hall
Omgång
2
tmp
|
VIK Västerås HK Ungdom Gul
|
Järfälla HC Blå
|
VIK Västerås HK Ungdom Gul
vs
Järfälla HC Blå
7
-
2
|
|
23
1/2 final:Segrare match 6 vs segrare match 11
|
U-9
|
12:00
|
A-hall klocka
Omgång
2
tmp
|
Almtuna IS Svart
|
IFK Täby HC Vit
|
Almtuna IS Svart
vs
IFK Täby HC Vit
1
-
8
|
|
24
1/2 final: Segrare match 5 vs segrare match 12
|
U-9
|
12:00
|
A-hall
Omgång
2
tmp
|
Almtuna IS Vit
|
IFK Täby HC Svart
|
Almtuna IS Vit
vs
IFK Täby HC Svart
5
-
6
|
|
25
|
U-8
U8A
|
13:10
|
B-hall klocka
Omgång
3
tmp
|
IF Vallentuna BK Ishockey Röd
|
Almtuna IS Vit
|
IF Vallentuna BK Ishockey Röd
vs
Almtuna IS Vit
8
-
0
|
|
26
|
U-8
U8A
|
13:10
|
B-hall
Omgång
3
tmp
|
Nacka HK Svart
|
Gimo IF HC/Östhammars SK
|
Nacka HK Svart
vs
Gimo IF HC/Östhammars SK
7
-
3
|
|
27
|
U-8
U8C
|
13:10
|
C-hall klocka
Omgång
3
tmp
|
VIK Västerås HK Ungdom Svart
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Blå
|
VIK Västerås HK Ungdom Svart
vs
Djurgårdens IF Ishockeyförening Blå
9
-
2
|
|
28
|
U-8
U8C
|
13:10
|
C-hall
Omgång
3
tmp
|
Järfälla HC Röd
|
SK Iron
|
Järfälla HC Röd
vs
SK Iron
3
-
10
|
|
29
Final U-10
|
U-10
|
13:15
|
A-hall
Omgång
1
tmp
|
AIK
|
Sollentuna HC
|
AIK
vs
Sollentuna HC
4
-
0
|
|
30
|
U-8
U8B
|
14:05
|
B-hall klocka
Omgång
3
tmp
|
IF Vallentuna BK Ishockey Vit
|
Bajen Fans Ishockeyförening
|
IF Vallentuna BK Ishockey Vit
vs
Bajen Fans Ishockeyförening
2
-
12
|
|
31
|
U-8
U8B
|
14:05
|
B-hall
Omgång
3
tmp
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
|
IFK Täby HC
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
vs
IFK Täby HC
24
-
0
|
|
32
|
U-8
U8D
|
14:05
|
C-hall klocka
Omgång
3
tmp
|
VIK Västerås HK Ungdom Gul
|
Almtuna IS Röd
|
VIK Västerås HK Ungdom Gul
vs
Almtuna IS Röd
19
-
0
|
|
33
|
U-8
U8D
|
14:05
|
C-hall
Omgång
3
tmp
|
Järfälla HC Blå
|
Nacka HK Vit
|
Järfälla HC Blå
vs
Nacka HK Vit
4
-
3
|
|
34
Final U-9: Segrare match 23 vs segrare match 24x
|
U-9
|
14:45
|
A-hall
Omgång
3
tmp
|
IFK Täby HC Vit
|
IFK Täby HC Svart
|
IFK Täby HC Vit
vs
IFK Täby HC Svart
8
-
8
|
|
35
1/2 final U-8: A vs C
|
U-8
|
15:45
|
A-hall klocka
Omgång
4
tmp
|
Nacka HK Svart
|
SK Iron
|
Nacka HK Svart
vs
SK Iron
1
-
3
|
|
36
1/2 final U8: B vs D
|
U-8
|
15:45
|
A-hall
Omgång
4
tmp
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
|
VIK Västerås HK Ungdom Gul
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
vs
VIK Västerås HK Ungdom Gul
10
-
6
|
|
37
Final U8
|
U-8
|
17:00
|
A-hall
Omgång
5
tmp
|
SK Iron
|
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
|
SK Iron
vs
Djurgårdens IF Ishockeyförening Röd
1
-
10
|
|