Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Bauer Intersport
Rögle BK
,
Ishockey
Ängelholm
Ängelholm
Ishockey
5 - 6 sep 2015
U13
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Bauer Cup U14
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Poolspel - RBK vs HHC (Team 16)
Länsförsäkringar cup
Länsförsäkringar Cup U12
Bauer Cup
Bauer Intersport Cup 2020
Länsförsäkringar Skåne Cup
Bauer Intersport cup 2019
Länsförsäkringar Cup 2019
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup 2018
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup 2016
LF-Cup 2016
Bauer Intersport
Länsförsäkringar Cup 2015
Bauer Intersport cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup
Rögle BK U10 Cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen Cup 2012
Bauer Intersport Cup
Lokaldelen cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
lørdag 5 september (2015)
søndag 6 september (2015)
More filters
Klasse
U13
Gruppe
1
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Lindab Arena
Swedbankhallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
06-09-2015
17
U13
1
08:00
Lindab
tmp
Rögle Vit
Rögle Grön
Rögle Vit vs Rögle Grön
2
-
3
18
U13
1
08:15
Swedbank
tmp
Jonstorp/Åstorp
Helsingborg HC
Jonstorp/Åstorp vs Helsingborg HC
0
-
8
19
U13
1
09:10
Lindab
tmp
HC Dalen
Lerum BK
HC Dalen vs Lerum BK
4
-
1
20
U13
1
09:25
Swedbank
tmp
Rögle Grön
Kallinge/Ronneby IF
Rögle Grön vs Kallinge/Ronneby IF
3
-
5
21
U13
1
10:40
Swedbank
tmp
Lerum BK
Kallinge/Ronneby IF
Lerum BK vs Kallinge/Ronneby IF
0
-
1
22
Kvartsfinal
U13
11:50
Swedbank
tmp
Jonstorp/Åstorp
HC Dalen
Jonstorp/Åstorp vs HC Dalen
2
-
1
23
Kvartsfinal
U13
12:05
Lindab
tmp
Kallinge/Ronneby IF
Rögle Vit
Kallinge/Ronneby IF vs Rögle Vit
4
-
1
24
Kvartsfinal
U13
13:15
Lindab
tmp
Rögle Grön
Lerum BK
Rögle Grön vs Lerum BK
2
-
1
25
Semifinal
U13
14:30
Lindab
tmp
Helsingborg HC
Jonstorp/Åstorp
Helsingborg HC vs Jonstorp/Åstorp
6
-
2
26
Semifinal
U13
14:40
Swedbank
tmp
Kallinge/Ronneby IF
Rögle Grön
Kallinge/Ronneby IF vs Rögle Grön
3
-
0
27
Match om 3:e pris
U13
15:55
Swedbank
tmp
Jonstorp/Åstorp
Rögle Grön
Jonstorp/Åstorp vs Rögle Grön
2
-
6
28
Final
U13
16:00
Lindab
tmp
Helsingborg HC
Kallinge/Ronneby IF
Helsingborg HC vs Kallinge/Ronneby IF
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad