Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
SKINNARCUPEN 2014
Malungs IF
,
Futbols
MALUNG
MALUNG
Futbols
27 - 29 jun 2014
9-15 år
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12 2023
CCM Trophy U14 2022
CCM Trophy U12 2022
CCM Trophy U14 2021
CCM Trophy U14 2021 (inställd)
CCM Trophy U12 2020
CCM Trophy U12 2019
CCM Trophy U14 2019
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy
CCM Trophy
SKINNARCUPEN 2017
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
SKINNARCUPEN 2016
CCM mini Throphy
Reebok Cup 2015
Reebok Cup 2015
SKINNARCUPEN 2015
Reebok Cup U12
Reebok Cup 2014
SKINNARCUPEN 2014
Reebok Cup 2013
Reebok Cup 2013
Skinnarcupen 2013
REEBOK CUP U12
REEBOK CUP U14
Skinnarcupen 2012
Reebok Cup U12 2011
Reebok Cup U14 2011
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 27 jūnijs (2014)
sestdiena 28 jūnijs (2014)
svētdiena 29 jūnijs (2014)
More filters
Vecuma grupa
P 11
F 12/13
F 9 / P 8
P 12/13
P 13
P 14
P 15
P 9
Apakšgrupa
F 12/13 1
F 12/13 2
F 12/13 3
F 12/13 4
P 11 1
P 11 2
P 12/13 1
P 12/13 2
P 12/13 3
P 12/13 4
P 13
P 14 1
P 14 2
P 15
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
A - FÄRGBRÖDERNA och BIOS
B - MALUNGS ELNÄT och CCM
C - NORMARKS och Mafo Entreprenad AB
D - KARELIUS
E - SÄLEN TIMMERHUS och Pwc
F a - BULLSJÖNS CAMPING
F b - BULLSJÖNS CAMPING
G - ICA supermarket i Malung
H - MALUNGS JÄRN O BYGG
I - BILLERUD KORSNÄS
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.06.2014
213
Match 5-8
P 14
08:10
I
Omgång
0
tmp
Kils AIK
Dala-Järna IK
Kils AIK vs Dala-Järna IK
5
-
0
262
262
P 15
P 15
09:00
I
Omgång
0
tmp
Kopparbergs BK
Forshaga IF
Kopparbergs BK vs Forshaga IF
0
-
3
63
63
P 13
P 13
10:00
I
Omgång
0
tmp
Torsby IF P-01
Degerfors IF Ungdom
Torsby IF P-01 vs Degerfors IF Ungdom
1
-
1
215
Semifinal 1
P 14
11:00
I
Omgång
0
tmp
Karlholms GoIF/Österlövsta FF
Lohärads IF
Karlholms GoIF/Österlövsta FF vs Lohärads IF
0
-
3
65
65
P 13
P 13
12:00
I
Omgång
0
tmp
IK Franke
Dingtuna/BK30
IK Franke vs Dingtuna/BK30
2
-
1
218
Match 5-6
P 14
13:00
I
Omgång
0
tmp
Kils AIK
Norrby SK
Kils AIK vs Norrby SK
3
-
0
66
5 - 6
P 13
14:00
I
Omgång
0
tmp
Dingtuna/BK30
Lohärads IF
Dingtuna/BK30 vs Lohärads IF
2
-
1
264
Final
P 15
15:00
I
Omgång
0
tmp
Malungs IF
Forshaga IF
Malungs IF vs Forshaga IF
1
-
2
220
Final
P 14
16:00
I
Omgång
0
tmp
Lohärads IF
Malungs IF
Lohärads IF vs Malungs IF
3
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad