Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Brinken City Cup
Brinkens IF
,
Hokejs
Stockholm
Stockholm
Hokejs
19-20 mars 2010
U10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
LEJONCUPEN
Triton Cup
Triton Cup
Triton Cup U12
Triton Cup U10
Triton Cup U11 (2009) - medel/svår
Triton Cup U11 (2009) - medel
Triton Cup
Brinken Team 06 - Heros cup 2017
BRINKEN 06 - Heroes Höst Cup 2016
Brinkens IF P05 Höstcup
ICA Kvantum Värtan Cup U13
Höstcup 2014
ICA KVANTUM Värtan Cup U14
Brinkens IF Superfall Cup 2014
Brinkens IF Spring Cup 2014
ICA Kvantum Värtan Cup U12
Brinken höstcup U12
ICA Kvantum Värtan Cup
Brinken IF Höstcup U11
Brinken Cup (U14)
Brinken U9 Cup
Brinken vårcup 2013
ICA Kvantum Värtan Cup (fd Brinken Cup)
Brinken Cup U11
Brinken IF Höstcup U10, 20 oktober 2012
Brinken Cup U12
Brinken Cup 03 INSTÄLLD
MediaKraft Cup U10 (Brinken Cup)
Brinken Cup -03
Brinken cup
MediaKraft Cup U9
Brinken Höstcup 2010
Brinken City Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 19 marts (2010)
sestdiena 20 marts (2010)
More filters
Vecuma grupa
U10
Apakšgrupa
A
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Danicahallen
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
20.03.2010
3
U10
A
08:00
Danicahallen
Kārta
1
tmp
Västerhaninge IF
Trångsunds IF
Västerhaninge IF vs Trångsunds IF
0
-
15
4
U10
A
09:00
Danicahallen
Kārta
2
tmp
Brinkens IF
Saltsjöbadens IF
Brinkens IF vs Saltsjöbadens IF
5
-
2
5
U10
A
10:15
Danicahallen
Kārta
2
tmp
Sundbybergs IK
Västerhaninge IF
Sundbybergs IK vs Västerhaninge IF
4
-
1
6
U10
A
11:15
Danicahallen
Kārta
2
tmp
Trångsunds IF
Täby HC
Trångsunds IF vs Täby HC
5
-
2
7
U10
A
12:30
Danicahallen
Kārta
3
tmp
Saltsjöbadens IF
Sundbybergs IK
Saltsjöbadens IF vs Sundbybergs IK
3
-
3
8
U10
A
13:30
Danicahallen
Kārta
3
tmp
Trångsunds IF
Brinkens IF
Trångsunds IF vs Brinkens IF
10
-
3
9
U10
A
15:00
Danicahallen
Kārta
3
tmp
Västerhaninge IF
Täby HC
Västerhaninge IF vs Täby HC
0
-
10
10
Match om 3:e pris
U10
16:00
Danicahallen
Kārta
0
tmp
Brinkens IF
Sundbybergs IK
Brinkens IF vs Sundbybergs IK
3
-
2
11
Final
U10
17:15
Danicahallen
Kārta
0
tmp
Trångsunds IF
Täby HC
Trångsunds IF vs Täby HC
3
-
2
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad