Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mini Tiger Cup
Spårvägens FF
,
Jalkapallo
Skarpnäck/Stockholm
Skarpnäck/Stockholm
Jalkapallo
15 - 17 aug 2014
U 8 - U 12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Spåret Cup
Mini Tiger Cup 2018
Mini Tiger Cup
Höstlovscupen 2016
Mini Tiger Cup 2016
Spåret Cup Höstlov
Mini Tiger Cup
Spåret Cup
Mini Tiger Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Sjöbergs Byggservice AB
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 15 elokuuta (2014)
lauantai 16 elokuuta (2014)
sunnuntai 17 elokuuta (2014)
More filters
Luokka
P02
P03
P04
P04:2
P06 5-manna pool
Ryhmä
P02 A-slutspel grupp 1
P02 A-slutspel grupp 2
P02 A-slutspel grupp 3
P02 B-slutspel grupp 1
P02 B-slutspel grupp 2
P02 grupp 1
P02 grupp 2
P02 grupp 3
P02 grupp 4
P02 grupp 5
P03 A-slutspel grupp 1
P03 A-slutspel grupp 2
P03 A-slutspel grupp 3
P03 B-slutspel grupp 1
P03 B-slutspel grupp 2
P03 grupp 1
P03 grupp 2
P03 grupp 3
P03 grupp 4
P03 grupp 5
P04 A-slutspel grupp 1
P04 A-slutspel grupp 2
P04 A-slutspel grupp 3
P04 A-slutspel grupp 4
P04 B-slutspel grupp 1
P04 B-slutspel grupp 2
P04 B-slutspel grupp 3
P04 grupp 1
P04 grupp 2
P04 grupp 3
P04 grupp 4
P04 grupp 5
P04 grupp 6
P04 grupp 7
P04:2 A-slutspel gr 1
P04:2 A-slutspel gr 2
P04:2 A-slutspel gr 3
P04:2 A-slutspel gr 4
P04:2 B-slutspel gr 1
P04:2 B-slutspel gr 2
P04:2 grupp 1
P04:2 grupp 2
P04:2 grupp 3
P04:2 grupp 4
P04:2 grupp 5
P04:2 grupp 6
P06 Pool 1
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
0
Konstgräs 10
Konstgräs 9
Naturgräs 1
Naturgräs 11, 5-manna
Naturgräs 12, 5-manna
Naturgräs 13, 5-manna
Naturgräs 2
Naturgräs 3
Naturgräs 4
Naturgräs 5
Naturgräs 6
Naturgräs 7
Naturgräs 8
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
17.8.2014
196
P04
P04 A-slutspel grupp 1
08:30
NG2
Omgång
0
tmp
IF Brommapojkarna 44 röd
Saltsjöbadens IF 1
IF Brommapojkarna 44 röd vs Saltsjöbadens IF 1
8
-
0
206
P04
P04 A-slutspel grupp 2
09:15
NG2
Omgång
0
tmp
IF Brommapojkarna MB
Vasalunds IF S
IF Brommapojkarna MB vs Vasalunds IF S
10
-
0
216
P04:2
P04:2 B-slutspel gr 1
10:00
NG2
Omgång
0
tmp
Tyresö FF Brevik gul
Tyresö FF Strand 1
Tyresö FF Brevik gul vs Tyresö FF Strand 1
0
-
3
226
P04
P04 A-slutspel grupp 1
10:45
NG2
Omgång
0
tmp
Saltsjöbadens IF 1
IFK Stocksund
Saltsjöbadens IF 1 vs IFK Stocksund
0
-
9
236
P04
P04 A-slutspel grupp 2
11:30
NG2
Omgång
0
tmp
Vasalunds IF S
Enskede IK
Vasalunds IF S vs Enskede IK
3
-
1
246
P04:2
P04:2 B-slutspel gr 1
12:15
NG2
Omgång
0
tmp
Boo IS
Tyresö FF Brevik gul
Boo IS vs Tyresö FF Brevik gul
1
-
0
256
P04:2
P04:2 A-slutspel gr 1
13:00
NG2
Omgång
0
tmp
Vendelsö IK svart
Boo FF 10
Vendelsö IK svart vs Boo FF 10
2
-
4
266
A-Semi 2
P04
13:45
NG2
Omgång
0
tmp
IF Brommapojkarna MB
Hammarby IF 05:1
IF Brommapojkarna MB vs Hammarby IF 05:1
2
-
1
276
P04:2
P04:2 A-slutspel gr 4
14:30
NG2
Omgång
0
tmp
Skogås-Trångsunds FF vit
Tallkrogens IF
Skogås-Trångsunds FF vit vs Tallkrogens IF
9
-
0
286
P03
P03 B-slutspel grupp 1
15:15
NG2
Omgång
0
tmp
Spårvägens FF 2
Spårvägens FF 1
Spårvägens FF 2 vs Spårvägens FF 1
0
-
12
296
A-Final
P04
16:00
NG2
Omgång
0
tmp
Bele Barkarby FF
IF Brommapojkarna MB
Bele Barkarby FF vs IF Brommapojkarna MB
3
-
1
306
B-Semi 2
P02
16:45
NG2
Omgång
0
tmp
Värmdö IF grå
Kälvesta IOFF FK
Värmdö IF grå vs Kälvesta IOFF FK
0
-
4
312
B-Semi 2
P03
17:30
NG2
Omgång
0
tmp
Boo FF 51
Bagarmossen Kärrtorp BK
Boo FF 51 vs Bagarmossen Kärrtorp BK
5
-
1
314
B-Final
P02
18:15
NG2
Omgång
0
tmp
Huddinge IF
Kälvesta IOFF FK
Huddinge IF vs Kälvesta IOFF FK
5
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Sjöbergs Byggservice AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad