Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Mini Tiger Cup
Spårvägens FF
,
Futbols
Skarpnäck/Stockholm
Skarpnäck/Stockholm
Futbols
15 - 17 aug 2014
U 8 - U 12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Spåret Cup
Mini Tiger Cup 2018
Mini Tiger Cup
Höstlovscupen 2016
Mini Tiger Cup 2016
Spåret Cup Höstlov
Mini Tiger Cup
Spåret Cup
Mini Tiger Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Sjöbergs Byggservice AB
Spēles
Spēles diena
piektdiena 15 augusts (2014)
sestdiena 16 augusts (2014)
svētdiena 17 augusts (2014)
More filters
Vecuma grupa
P02
P03
P04
P04:2
P06 5-manna pool
Apakšgrupa
P02 A-slutspel grupp 1
P02 A-slutspel grupp 2
P02 A-slutspel grupp 3
P02 B-slutspel grupp 1
P02 B-slutspel grupp 2
P02 grupp 1
P02 grupp 2
P02 grupp 3
P02 grupp 4
P02 grupp 5
P03 A-slutspel grupp 1
P03 A-slutspel grupp 2
P03 A-slutspel grupp 3
P03 B-slutspel grupp 1
P03 B-slutspel grupp 2
P03 grupp 1
P03 grupp 2
P03 grupp 3
P03 grupp 4
P03 grupp 5
P04 A-slutspel grupp 1
P04 A-slutspel grupp 2
P04 A-slutspel grupp 3
P04 A-slutspel grupp 4
P04 B-slutspel grupp 1
P04 B-slutspel grupp 2
P04 B-slutspel grupp 3
P04 grupp 1
P04 grupp 2
P04 grupp 3
P04 grupp 4
P04 grupp 5
P04 grupp 6
P04 grupp 7
P04:2 A-slutspel gr 1
P04:2 A-slutspel gr 2
P04:2 A-slutspel gr 3
P04:2 A-slutspel gr 4
P04:2 B-slutspel gr 1
P04:2 B-slutspel gr 2
P04:2 grupp 1
P04:2 grupp 2
P04:2 grupp 3
P04:2 grupp 4
P04:2 grupp 5
P04:2 grupp 6
P06 Pool 1
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
0
Konstgräs 10
Konstgräs 9
Naturgräs 1
Naturgräs 11, 5-manna
Naturgräs 12, 5-manna
Naturgräs 13, 5-manna
Naturgräs 2
Naturgräs 3
Naturgräs 4
Naturgräs 5
Naturgräs 6
Naturgräs 7
Naturgräs 8
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
17.08.2014
195
P04
P04 A-slutspel grupp 1
08:30
NG1
Omgång
0
tmp
AIK 05 Akademi
IFK Stocksund
AIK 05 Akademi vs IFK Stocksund
3
-
2
205
P04
P04 A-slutspel grupp 2
09:15
NG1
Omgång
0
tmp
IF Brommapojkarna 05:2
Enskede IK
IF Brommapojkarna 05:2 vs Enskede IK
6
-
0
215
P04:2
P04:2 B-slutspel gr 1
10:00
NG1
Omgång
0
tmp
Boo IS
Enskede IK 05:7
Boo IS vs Enskede IK 05:7
1
-
1
225
P04
P04 A-slutspel grupp 1
10:45
NG1
Omgång
0
tmp
IF Brommapojkarna 44 röd
AIK 05 Akademi
IF Brommapojkarna 44 röd vs AIK 05 Akademi
4
-
1
235
P04
P04 A-slutspel grupp 2
11:30
NG1
Omgång
0
tmp
IF Brommapojkarna MB
IF Brommapojkarna 05:2
IF Brommapojkarna MB vs IF Brommapojkarna 05:2
3
-
2
245
P04:2
P04:2 B-slutspel gr 1
12:15
NG1
Omgång
0
tmp
Enskede IK 05:7
Tyresö FF Strand 1
Enskede IK 05:7 vs Tyresö FF Strand 1
7
-
1
255
P04:2
P04:2 A-slutspel gr 1
13:00
NG1
Omgång
0
tmp
Djurgårdens IF 6
IF Brommapojkarna 06:1
Djurgårdens IF 6 vs IF Brommapojkarna 06:1
0
-
4
265
A-Semi 1
P04
13:45
NG1
Omgång
0
tmp
IF Brommapojkarna 44 röd
Bele Barkarby FF
IF Brommapojkarna 44 röd vs Bele Barkarby FF
1
-
5
275
P04:2
P04:2 A-slutspel gr 4
14:30
NG1
Omgång
0
tmp
IFK Lidingö
Hammarby IF 8
IFK Lidingö vs Hammarby IF 8
3
-
0
285
P03
P03 B-slutspel grupp 1
15:15
NG1
Omgång
0
tmp
Sollentuna FK Töjnan
Bagarmossen Kärrtorp BK
Sollentuna FK Töjnan vs Bagarmossen Kärrtorp BK
5
-
0
295
A-3:e pris
P04
16:00
NG1
Omgång
0
tmp
IF Brommapojkarna 44 röd
Hammarby IF 05:1
IF Brommapojkarna 44 röd vs Hammarby IF 05:1
3
-
0
305
B-Semi 1
P02
16:45
NG1
Omgång
0
tmp
Huddinge IF
Täby FK Gribby
Huddinge IF vs Täby FK Gribby
4
-
1
311
B-Semi 1
P03
17:30
NG1
Omgång
0
tmp
Spårvägens FF 1
Tyresö FF Strand Gul
Spårvägens FF 1 vs Tyresö FF Strand Gul
3
-
0
313
B-3:e pris
P02
18:15
NG1
Omgång
0
tmp
Täby FK Gribby
Värmdö IF grå
Täby FK Gribby vs Värmdö IF grå
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Sjöbergs Byggservice AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad