Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Touhula-turnaus
Oulun Kärpät
,
Jääkiekko
Oulu
Oulu
Jääkiekko
27 - 29 dec 2013
U 12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
U9 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U10 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U9 Tulevaisuuden tähdet 2023
U10 Tulevaisuuden Tähdet
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
U11 PELITÄLLI 8-9.5 Vuokatti
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Uros Cup 2018
F2 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Kärpät D1-04 Kutsuturnaus
Scandic turnaus 02
Scandic turnaus
Oulun Kärpät E1-05 turnaus
Kalevan F2-08 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kalevan F1-07 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kärpät D2-04 Kutsuturnaus
Scandic Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F2-07
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F1-06
Kutsuturnaus 2016
DELTA CUP
Scandic Cup U15 2015
Scandic Cup U16 2015
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F2-06
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F1-05
Touhula-turnaus
Kärpät Tournament
Scandic Cup 2014
Niemi Hockey Challenge 3
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F2-05
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F1-04
Touhula-turnaus
Scandic Cup 2013
Niemi Hockey Challenge 2013
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F2-04
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F1-03
Touhula-turnaus
Oulun Kärpät Syysturnaus 2012
Stockmann Icehockey Tournament 2012
Acon Wave Cup
Niemi Hockey Challenge
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F1-02
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F2-03
Kärpät98 2011
Stockmann Icehockey Tournament 2011
Tulevaisuuden tähdet F1-01 2011
Tulevaisuuden tähdet F2-02 2011
Kärpät98 Autumntournament 2010
Stockmann Ice Hockey Tournament
Springtournament Kärpät -97
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 27 joulukuuta (2013)
lauantai 28 joulukuuta (2013)
sunnuntai 29 joulukuuta (2013)
More filters
Luokka
AAA
AAA+
Ryhmä
AAA+
Alempi jatkolohko
A-lohko AAA
B-lohko AAA
Ylempi jatkolohko
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Kaukalo 1
Kaukalo 2
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
29.12.2013
30
AAA
Alempi jatkolohko
08:15
K 2
tmp
Etelä-Vantaan Urheilijat
JYP Juniorit
Etelä-Vantaan Urheilijat vs JYP Juniorit
1
-
6
32
AAA
Ylempi jatkolohko
09:30
K 2
tmp
Turun Palloseura
Skellefteå AIK
Turun Palloseura vs Skellefteå AIK
6
-
5
34
AAA
Ylempi jatkolohko
10:45
K 2
tmp
Kiekko-Laser
Kemin Lämärit
Kiekko-Laser vs Kemin Lämärit
3
-
3
36
AAA
12:00
K 2
tmp
Oulun Kärpät Keltainen
Etelä-Vantaan Urheilijat
Oulun Kärpät Keltainen vs Etelä-Vantaan Urheilijat
4
-
0
38
AAA
13:15
K 2
tmp
Oulun Kärpät -03
JYP Juniorit
Oulun Kärpät -03 vs JYP Juniorit
3
-
2
40
AAA
14:30
K 2
tmp
Turun Palloseura
Skellefteå AIK
Turun Palloseura vs Skellefteå AIK
9
-
3
42
AAA
15:45
K 2
tmp
Kemin Lämärit
Kiekko-Laser
Kemin Lämärit vs Kiekko-Laser
4
-
3
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad