Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Sports4all Cup U10
Nyköpings Hockey
,
Hokejs
Nyköping
Nyköping
Hokejs
4 jan 2014
U10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rosvalla Gästabuds Cup U16
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Sports4all Cup U16
Sports4all Cup U15
Sports4all Cup U14
Sports4all Cup U13
Sports4all Cup U12
Sports4all Cup U11
Sports4all Cup U9
Sports4all Cup U10
NH/Peab Cup U16, 2013
NH/Peab Cup U15, 2013
NH/Peab Cup U14, 2013
NH/Peab Cup U13, 2013
NH/Peab Cup U12, 2013
NH/Peab Cup U9, 2013
NH/Peab Cup U10, 2013
NH/Peab Cup U11, 2012
NH/Peab Cup U16 2012
NH/Peab Cup U15 2012
NH/Peab Cup U14 2012
NH/Peab Cup U13 2012
NH/Peab Cup U12 2012
NH/Peab Cup U11 2012
NH/Peab Cup U9 2011
NH/Peab Cup U10 2011
Peab Cup U16 2011
Peab Cup U15 2011
Peab Cup U14 2011
Peab Cup U13 2011
Peab Cup U12 2011
Peab Cup U11 2011
Peab Cup U10 2011
Peab Cup U9 2011
Sports 4All Trophy
Peab Cup U16 2010
Peab Cup U15 2010
Peab Cup U14 2010
Peab Cup U13 2010
Peab Cup U12 2010
Peab Cup U11 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
Spēles diena
sestdiena 4 janvāris (2014)
More filters
Vecuma grupa
U10
Apakšgrupa
1
2
3
4
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Lilla hallen C
Lilla hallen D
Stora hallen A
Stora hallen B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04.01.2014
2
U10
1
08:30
Lilla C
Omgång
1
tmp
Brinkens IF
Skärblacka IF
Brinkens IF vs Skärblacka IF
6
-
2
6
U10
3
09:10
Lilla C
Omgång
1
tmp
Värmdö HC Röd
IFK Mariefred
Värmdö HC Röd vs IFK Mariefred
2
-
1
11
U10
2
09:55
Lilla C
Omgång
2
tmp
Djurgårdens IF Blå
Värmdö HC Blå
Djurgårdens IF Blå vs Värmdö HC Blå
3
-
8
15
U10
4
10:35
Lilla C
Omgång
2
tmp
Göta Traneberg
Nyköping Svart
Göta Traneberg vs Nyköping Svart
4
-
0
18
U10
1
11:20
Lilla C
Omgång
3
tmp
Nyköping Vit
Skärblacka IF
Nyköping Vit vs Skärblacka IF
4
-
0
22
U10
3
12:00
Lilla C
Omgång
3
tmp
Djurgårdens IF Vit
IFK Mariefred
Djurgårdens IF Vit vs IFK Mariefred
2
-
1
26
1-8 (B)
U10
14:00
Lilla C
Omgång
0
tmp
Värmdö HC Blå
Linköpings HC Blå
Värmdö HC Blå vs Linköpings HC Blå
3
-
10
30
1-8
U10
14:55
Lilla C
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Värmdö HC Röd
Södertälje SK vs Värmdö HC Röd
4
-
3
34
5-8 (B)
U10
16:00
Lilla C
Omgång
0
tmp
Djurgårdens IF Blå
Skärblacka IF
Djurgårdens IF Blå vs Skärblacka IF
5
-
6
38
5-8
U10
16:55
Lilla C
Omgång
0
tmp
Linköpings HC Vit
Linköpingc HC Röd
Linköpings HC Vit vs Linköpingc HC Röd
8
-
5
42
5-6 (B)
U10
18:00
Lilla C
Omgång
0
tmp
Värmdö HC Blå
Skärblacka IF
Värmdö HC Blå vs Skärblacka IF
10
-
3
46
5-6
U10
19:00
Lilla C
Omgång
0
tmp
Göta Traneberg
Linköpings HC Vit
Göta Traneberg vs Linköpings HC Vit
2
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad