Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Sparbanken Eken Cup
FK Älmeboda/Linneryd
,
Fodbold
Rävemåla, Kullbergsplan
Rävemåla, Kullbergsplan
Fodbold
29 jun 2013
U10-U12
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Kampe
Kampdag
lørdag 29 juni (2013)
More filters
Klasse
P10
P11
P12
Gruppe
P10-A
P10-B
P11-A
P11-B
P11-C
P12-A
P12-B
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Plan A
Plan B
Plan C
Plan D
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29-06-2013
1
P10
P10-A
09:00
Plan A
Omgång
1
tmp
Grimslöv
Gullabo/Gullaboås
Grimslöv vs Gullabo/Gullaboås
0
-
1
5
P11
P11-A
09:25
Plan A
Omgång
1
tmp
Asarum Blå
Emmaboda Komb
Asarum Blå vs Emmaboda Komb
1
-
3
9
P11
P11-C
09:50
Plan A
Omgång
1
tmp
IFK Berga BLÅ
IFK Borgholm
IFK Berga BLÅ vs IFK Borgholm
0
-
1
13
P12
P12-B
10:15
Plan A
Omgång
1
tmp
Ryssby
Sillhövda
Ryssby vs Sillhövda
2
-
0
17
P10
P10-B
10:40
Plan A
Omgång
2
tmp
Emmaboda Komb
IFK Borgholm
Emmaboda Komb vs IFK Borgholm
1
-
0
21
P11
P11-B
11:05
Plan A
Omgång
2
tmp
Asarum Vit
Rödeby AIF
Asarum Vit vs Rödeby AIF
2
-
1
25
P12
P12-A
11:30
Plan A
Omgång
2
tmp
Asarums IF/FK
Nybro IF
Asarums IF/FK vs Nybro IF
1
-
1
29
P10
P10-A
11:55
Plan A
Omgång
3
tmp
Tingsryd United FC-Vit
Grimslöv
Tingsryd United FC-Vit vs Grimslöv
1
-
0
33
P11
P11-A
12:20
Plan A
Omgång
3
tmp
Ryd SK
Asarum Blå
Ryd SK vs Asarum Blå
1
-
0
37
P10
P10-A
12:45
Plan A
Omgång
4
tmp
Hovshaga blå
Grimslöv
Hovshaga blå vs Grimslöv
0
-
4
41
P11
P11-C
13:10
Plan A
Omgång
3
tmp
Älmeboda/Linneryd
IFK Berga BLÅ
Älmeboda/Linneryd vs IFK Berga BLÅ
0
-
6
45
P12
P12-B
13:35
Plan A
Omgång
3
tmp
Älmeboda/Linneryd
Ryssby
Älmeboda/Linneryd vs Ryssby
1
-
2
49
P10
P10-B
14:00
Plan A
Omgång
5
tmp
Hovshaga Vit
IFK Borgholm
Hovshaga Vit vs IFK Borgholm
2
-
3
51
P11
14:30
Plan A
Omgång
6
tmp
IFK Borgholm
Asarum Vit
IFK Borgholm vs Asarum Vit
0
-
2
55
P10
15:10
Plan A
Omgång
6
tmp
Gullabo/Gullaboås
Lenhovda IF
Gullabo/Gullaboås vs Lenhovda IF
4
-
0
57
P11
15:50
Plan A
Omgång
7
tmp
Asarum Vit
Emmaboda Komb
Asarum Vit vs Emmaboda Komb
2
-
6
61
P10
16:30
Plan A
Omgång
7
tmp
Lenhovda IF
Emmaboda Komb
Lenhovda IF vs Emmaboda Komb
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad