Cuponline använder cookies
Läs mer
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrlands Curlingförbund
,
Curling
Västernorrland
Västernorrland
Curling
2009/2010
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Resultat
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Västernorrland Div 2 & 3 2023-2024
Västernorrland Div 2 & 3 2022-2023
Västernorrland Div 2 & 3 2021-2022
Västernorrland Div 2 & 3 2019-2020
Västernorrland Div 2 & 3 2018-2019
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrland div 2 & 3
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrland Div 2 & 3
Västernorrland DM
Västernorrland Div 2 & 3
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 7 november (2009)
söndag 8 november (2009)
lördag 5 december (2009)
söndag 6 december (2009)
lördag 6 februari (2010)
söndag 7 februari (2010)
lördag 6 mars (2010)
söndag 7 mars (2010)
More filters
Klass
Seriespel
Grupp
Div. 2 Nerflyttning
Div. 2 Uppflyttning
Div. 2A
Div. 2B
Div. 3 Uppflyttning
Div. 3A
Div. 3B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Härnösands Curlinghall
Sollefteå Curlinghall
Sundsvalls Curlinghall
Örnsköldsviks Curlinghall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2010-03-07
0
Seriespel
Div. 2 Uppflyttning
09:30
Soll
tmp
2 A4:SoCk/Jamko
2 A2:ÖCK/Lovisa Nordström
2 A4:SoCk/Jamko vs 2 A2:ÖCK/Lovisa Nordström
9
-
6
OT
0
Seriespel
Div. 2 Uppflyttning
09:30
Soll
tmp
2 A3:SoCK/Kenneth Svande
2 B2:SoCK/Play-Boys
2 A3:SoCK/Kenneth Svande vs 2 B2:SoCK/Play-Boys
7
-
2
0
Seriespel
Div. 2 Uppflyttning
09:30
Soll
tmp
2 B3:SoCK/Thermotech
2 B4:CKS/Tommy Strömberg
2 B3:SoCK/Thermotech vs 2 B4:CKS/Tommy Strömberg
9
-
0
0
Seriespel
Div. 2 Uppflyttning
13:00
Soll
tmp
2 B2:SoCK/Play-Boys
2 A2:ÖCK/Lovisa Nordström
2 B2:SoCK/Play-Boys vs 2 A2:ÖCK/Lovisa Nordström
5
-
6
0
Seriespel
Div. 2 Uppflyttning
13:00
Soll
tmp
2 B3:SoCK/Thermotech
2 A3:SoCK/Kenneth Svande
2 B3:SoCK/Thermotech vs 2 A3:SoCK/Kenneth Svande
8
-
6
0
Seriespel
Div. 2 Uppflyttning
13:00
Soll
tmp
2 A4:SoCk/Jamko
2 B4:CKS/Tommy Strömberg
2 A4:SoCk/Jamko vs 2 B4:CKS/Tommy Strömberg
7
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad