Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Nickecupen 2012
Huddinge Hockey
,
Jääkiekko
Huddinge (Björkängshallen)
Huddinge (Björkängshallen)
Jääkiekko
26 dec 2012
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lions cup
NickeCupen 2023
Huddinge Hockey Academy Gamecamp 2023
Lions Cup 2023 (U13)
NickeCupen 2022
Nickecupen 2.0
Lions Cup 2022
Träningsmatch
Nickecupen
Lions Cup - U14
Matchcamp Huddinge
Stockholms Byggkonsult Cup
Lions Cup 2020
Matchcamp Huddinge
Matchcamp Huddinge
Lions Cup 2019
Nickecupen
Lions Cup 2018
Lions Cup 2017
HHA Trophy U14
Lions Cup 2016
Nickecupen 2015
Brim Pondhockey Tournament
Lions Cup 2015
Upptakt Lions
Nickecupen 2014
Lions cup 2014
HIK Cupen
Nickecupen 2013
Lions Cup 2013
Nickecupen 2012
Lions Cup 2012
Nickecupen
Lions Cup 2011
Nickecupen 2010
Tigers Cup 2010
Lions Cup 2010
Lions Cup 2009
Lions Cup 2007
Huddinge Vårcup 2006
Lions Cup 2006
Red Tiger Cup 2004
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
keskiviikko 26 joulukuuta (2012)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
A
B
C
D
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Björkängshallen 1
Björkängshallen 2
Nickehallen 1
Nickehallen 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
26.12.2012
4
U10
C
09:30
B2
Omgång
1
tmp
Göta Traneberg
Huddinge Hockey Röd
Göta Traneberg vs Huddinge Hockey Röd
2
-
0
8
U10
D
10:00
B2
Omgång
1
tmp
Huddinge Hockey Vit
Trångsund IF
Huddinge Hockey Vit vs Trångsund IF
3
-
1
12
U10
A
10:45
B2
Omgång
2
tmp
Segeltorps IF
Tyresö-Hanviken Röd
Segeltorps IF vs Tyresö-Hanviken Röd
3
-
3
16
U10
B
11:15
B2
Omgång
2
tmp
Brinken IF
Huddinge Hockey Blå
Brinken IF vs Huddinge Hockey Blå
2
-
5
20
U10
C
12:00
B2
Omgång
3
tmp
Huddinge Hockey Röd
Södertälje SK
Huddinge Hockey Röd vs Södertälje SK
2
-
3
24
U10
D
12:30
B2
Omgång
3
tmp
Trångsund IF
Vallentuna Hockey Röd
Trångsund IF vs Vallentuna Hockey Röd
0
-
2
28
B-slutspel
U10
14:10
B2
Omgång
0
tmp
Nyköpings hockey
Segeltorps IF
Nyköpings hockey vs Segeltorps IF
4
-
3
OT
32
B-slutspel
U10
15:00
B2
Omgång
0
tmp
Vallentuna Hockey Röd
Huddinge Hockey Röd
Vallentuna Hockey Röd vs Huddinge Hockey Röd
3
-
4
36
B-slutspel
U10
16:00
B2
Omgång
0
tmp
Trångsund IF
Huddinge Hockey Röd
Trångsund IF vs Huddinge Hockey Röd
1
-
9
40
B-Final match om 11:e plats
U10
16:50
B2
Omgång
0
tmp
Täby Röd
Trångsund IF
Täby Röd vs Trångsund IF
5
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad