Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Team Sportia Cup 2013 U10
Linköping HC
,
Jääkiekko
Linköping
Linköping
Jääkiekko
9 mar 2013
U 10 (-03)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Better Hockey
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 9 maaliskuuta (2013)
More filters
Luokka
U10
ÖVRIGT
Ryhmä
Nord
Syd
Väst
Öst
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Cloetta Center
Stångebrohallen
Träningshallen
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
9.3.2013
3
U10
Väst
08:00
TH
Kierros
1
tmp
Linköping HC : NH
Vita Hästen : Svart
Linköping HC : NH vs Vita Hästen : Svart
5
-
1
6
U10
Väst
08:30
TH
Kierros
1
tmp
Nynäshamn HC
Almtuna IS
Nynäshamn HC vs Almtuna IS
1
-
3
0
SPOLNING
ÖVRIGT
09:00
TH
Kierros
0
tmp
vs
0
-
0
10
U10
Nord
09:30
TH
Kierros
2
tmp
IK Oskarshamn
Linköping HC : JH
IK Oskarshamn vs Linköping HC : JH
0
-
5
12
U10
Syd
10:00
TH
Kierros
2
tmp
Vita Hästen : Röd
Finspång AIK
Vita Hästen : Röd vs Finspång AIK
2
-
0
15
U10
Öst
10:30
TH
Kierros
2
tmp
Linköping HC : FT
Västervik IK
Linköping HC : FT vs Västervik IK
2
-
0
18
U10
Nord
11:00
TH
Kierros
3
tmp
Nyköpings Hockey : Svart
IK Oskarshamn
Nyköpings Hockey : Svart vs IK Oskarshamn
2
-
4
0
SPOLNING
ÖVRIGT
11:30
TH
Kierros
0
tmp
vs
0
-
0
22
U10
Väst
11:50
TH
Kierros
3
tmp
Almtuna IS
Linköping HC : NH
Almtuna IS vs Linköping HC : NH
1
-
0
24
U10
Öst
12:20
TH
Kierros
3
tmp
Västervik IK
Nyköpings Hockey : Vit
Västervik IK vs Nyköpings Hockey : Vit
3
-
1
0
SPOLNING
ÖVRIGT
13:00
TH
Kierros
0
tmp
vs
0
-
0
27
Kvart 1: 1-8
U10
13:20
TH
Kierros
4
tmp
Linköping HC : JH
Linköping HC : FJ
Linköping HC : JH vs Linköping HC : FJ
2
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
13:50
TH
Kierros
0
tmp
vs
0
-
0
30
Kvart 4: 9-16
U10
14:20
TH
Kierros
4
tmp
SDE Hockey
Vita Hästen : Svart
SDE Hockey vs Vita Hästen : Svart
1
-
2
32
Kvart 4: 1-8
U10
14:50
TH
Kierros
4
tmp
Linköping HC : FT
Nynäshamn HC
Linköping HC : FT vs Nynäshamn HC
0
-
1
33
Semi 1: 13-16
U10
15:20
TH
Kierros
5
tmp
Finspång AIK
Nyköpings Hockey : Svart
Finspång AIK vs Nyköpings Hockey : Svart
3
-
1
35
Semi 1: 9-12
U10
15:50
TH
Kierros
5
tmp
IK Oskarshamn
Vita Hästen : Röd
IK Oskarshamn vs Vita Hästen : Röd
2
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
16:20
TH
Kierros
0
tmp
vs
0
-
0
38
Semi 2: 5-8
U10
16:40
TH
Kierros
5
tmp
Västervik IK
Linköping HC : FT
Västervik IK vs Linköping HC : FT
1
-
3
40
Semi 2: 1-4
U10
17:10
TH
Kierros
5
tmp
Almtuna IS
Nynäshamn HC
Almtuna IS vs Nynäshamn HC
1
-
0
42
Final: 13-14
U10
17:40
TH
Kierros
6
tmp
Finspång AIK
Nyköpings Hockey : Vit
Finspång AIK vs Nyköpings Hockey : Vit
1
-
2
0
PRISUTD. 13-14
ÖVRIGT
18:10
TH
Kierros
0
tmp
vs
0
-
0
45
Final: 7-8
U10
18:20
TH
Kierros
6
tmp
Södertälje SK
Västervik IK
Södertälje SK vs Västervik IK
1
-
0
0
PRISUTD. 7-8
ÖVRIGT
18:50
TH
Kierros
0
tmp
vs
0
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
19:00
TH
Kierros
0
tmp
vs
0
-
0
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Better Hockey
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad