Cuponline använder cookies
Läs mer
John Klingberg Midnight Trophy
Lerums BK
,
Ishockey
Stenkullen, Lerum
Stenkullen, Lerum
Ishockey
13 apr 2024
U11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lerumspucken U12
Lerumspucken U16 Div.2
John Klingberg Midnight Trophy
Loui Eriksson Midnight Trophy
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10 2023
Lerumspucken U12 2023
Lerumspucken U16 div 2
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerumspucken U11 2023
Lerums Pucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U 12
Lerumspucken U16 div2
Loui Eriksson Midnight Trophy 2022 (U11)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken
Lerumspucken
Lerumspucken A-ungdom Div 2
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12 (-07)
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11 (-07)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken U16 div2
Lerumspucken U11 2017 / GBG
Lerumspucken U9 2017/GBG
Lerumspucken U10 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2015 / GBG
Lerumspucken U11 2015 / GBG
Lerumspucken U12 2014 /GBG
Lerumspucken U 10 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2012 / GBG
Lerumspucken U10 2012 / GBG
Lerumspucken
Lerumspucken
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 13 april (2024)
More filters
Klass
U11
Grupp
Pool A
Pool B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Vättlehallen - plan 1
Vättlehallen - plan 2
Vättlehallen - plan 3
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2024-04-13
2
U11
Pool A
16:30
VH2
Omgång
1
tmp
Halmstad Hammers 1
HC Lidköping
Halmstad Hammers 1 vs HC Lidköping
1
-
7
5
U11
Pool A
16:55
VH2
Omgång
2
tmp
Lerums BK Blå
Stenungsund HF 1
Lerums BK Blå vs Stenungsund HF 1
10
-
1
8
U11
Pool B
17:40
VH2
Omgång
3
tmp
Halmstad Hammers 2
Lerums BK Vit
Halmstad Hammers 2 vs Lerums BK Vit
1
-
7
11
U11
Pool B
18:05
VH2
Omgång
4
tmp
Stenungsund HF 2
Lerums BK Vit
Stenungsund HF 2 vs Lerums BK Vit
1
-
6
14
U11
Pool A
18:50
VH2
Omgång
5
tmp
Lerums BK Blå
Lerums BK Svart
Lerums BK Blå vs Lerums BK Svart
2
-
5
17
U11
Pool A
19:15
VH2
Omgång
6
tmp
Lerums BK Svart
Uddevalla HC
Lerums BK Svart vs Uddevalla HC
4
-
6
20
U11
Pool B
20:00
VH2
Omgång
7
tmp
Kils AIK
Stenungsund HF 2
Kils AIK vs Stenungsund HF 2
2
-
2
23
U11
Pool B
20:25
VH2
Omgång
8
tmp
Halmstad Hammers 2
Kils AIK
Halmstad Hammers 2 vs Kils AIK
2
-
6
26
U11
Pool A
21:10
VH2
Omgång
9
tmp
Uddevalla HC
Stenungsund HF 1
Uddevalla HC vs Stenungsund HF 1
12
-
1
29
U11
Pool B
21:35
VH2
Omgång
10
tmp
Lerums BK Röd
Göteborg Allstars
Lerums BK Röd vs Göteborg Allstars
5
-
4
32
U11
22:20
VH2
Omgång
11
tmp
HC Lidköping
Kils AIK
HC Lidköping vs Kils AIK
5
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad