Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Best In West U13
Göta Traneberg IK
,
Jääkiekko
Stockholm
Stockholm
Jääkiekko
3 - 5 nov 2023
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Best In West U12, Helplan - Medel
BIW Vårcupen 2024
Best in West Tjejer
Best in West Tjejer
Best in west U10
U12 Lilla Resport Trophy '12
U11 Stockholm Trophy '13
Best In West U13
Best In West U12 helplan
Best In West U11 - Fullt
Best in West F16
Best In West
Best in West U13 - nivå medel
Best in West U13 - nivå lätt
Best in West U11
Best in West U12
Best in West U10
ants - Best in West - nivå medel
ants Best in West -nivå lätt
Best In West
GT Pucken
Best in West U12 Medel
Best in West U12 Lätt
Ekesiöö Best In West Medel
Ekesiöö Best In West Lätt
BEST IN WEST U12
BEST IN WEST U12
Göta 05 Invitational
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 3 marraskuuta (2023)
lauantai 4 marraskuuta (2023)
sunnuntai 5 marraskuuta (2023)
More filters
Luokka
A LÄTT fredag
AA MEDEL lördag-söndag
Ryhmä
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A-hallen
HCL Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
5.11.2023
0
Play-in Kvart S2
AA MEDEL lördag-söndag
08:00
Omgång
0
tmp
Tullinge TP HC
Göta Traneberg RÖD
Tullinge TP HC vs Göta Traneberg RÖD
0
-
3
0
Kvartsfinal S4
AA MEDEL lördag-söndag
09:30
Omgång
0
tmp
Rødovre Ishockey Klub
FOC Farsta BLÅ
Rødovre Ishockey Klub vs FOC Farsta BLÅ
1
-
2
0
Kvartsfinal S6
AA MEDEL lördag-söndag
11:00
Omgång
0
tmp
Viggbyholms IK RÖD
Göta Traneberg RÖD
Viggbyholms IK RÖD vs Göta Traneberg RÖD
2
-
3
OT
0
Semifinal S10
AA MEDEL lördag-söndag
14:00
Omgång
0
tmp
FOC Farsta BLÅ
Stavanger Oilers
FOC Farsta BLÅ vs Stavanger Oilers
4
-
2
0
Placering 5-8e plats
AA MEDEL lördag-söndag
15:30
Omgång
0
tmp
Rødovre Ishockey Klub
SDE Hockey
Rødovre Ishockey Klub vs SDE Hockey
4
-
1
0
Placering 5-8:e plats
AA MEDEL lördag-söndag
17:00
Omgång
0
tmp
Boo Hockey Club
Viggbyholms IK RÖD
Boo Hockey Club vs Viggbyholms IK RÖD
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad