Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Nyårscupen U13
Falu IF
,
Hokejs
Falun
Falun
Hokejs
2 - 3 jan 2023
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Tomas Jonsson cup U15/16
Falu IF J18 Cup
Vårcupen 2024
Tomas Jonsson Cup U15/U16
Kårecupen Falun
Trettondagscupen
Nyårscupen U13
Kopparpucken U14
Falu IF J18 Cup
ICA Maxi Vårcupen 2023
Tomas Jonsson cup
Kullacupen
TEST Match FALU IF - BORLÄNGE
Trettondagscupen
Nyårscupen U13
Kopparpucken
Falu IF J18 Cup
Kullacupen 2022
Svea Elit Cup AAA
Matchcamp
Vårcupen 2022
Tomas Jonsson cup
Falu IF sportlovscup
Trettondagscupen U11 (2011)
ICA Maxi Nyårscup 2022
Falu IF J18 Cup
Vårcupen 2021
Tomas Jonsson Cup
Trettondagscupen U11
Nyårscupen
Kopparpucken
Falu IF J18 Cup
Falu Damcup
Kullacupen 2020
Tomas Jonsson Cup
Vårcupen
Falu IF Cupen U10
Trettondagscupen
Nyårscupen 2020
Kopparpucken 2019
Falu IF J18 Cup
Hockeyfestival (A-pojkskarneval, Semesterkarneval)
Falu IF sommarlovskarneval
Junior challenge
Tomas Jonsson Cup
Avslutningscupen
Falu IF Cupen
Kullacupen 2019
Nyårscupen
Kopparpucken
Falu IF Lugnet Cup
Falu IF Summer Hockey Challenge 2018
Kullacupen 2018
ICA Maxi Nyårscupen
Kopparpucken 2017
Falu IF Summer Hockey Festival
Falu IF Summer Hockey Challenge
KullaCupen 2017
Nyårscupen 2017
Kopparpucken 2016
Falu IF Kullacupen 2016
XL-BYGG FALU TRÄVARU CUP
Nyårscupen
Kopparpucken
Falu IF Pucken
Slaget på Runn
Nyårscupen
Kopparpucken 2013
Nyårscupen 2013
Kopparpucken
Nyårscupen 2012
Kopparpucken 2011
Nyårscupen 2011
Kopparpucken 2010
Falu IF Pucken
Nyårscupen 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
SportEwa
Spēles
Spēles diena
maanantai 2 tammikuuta (2023)
tiistai 3 tammikuuta (2023)
More filters
Vecuma grupa
Klass 1
Apakšgrupa
Grupp 1
Grupp 2
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Ishallen A-hallen
Tälthallen Halltec
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
3.1.2023
22
Klass 1
07:30
Tälthallen
Omgång
22
tmp
Sunne IK
Falu IF
Sunne IK vs Falu IF
1
-
4
24
a-kvart
Klass 1
09:00
Tälthallen
Omgång
24
tmp
Lindlövens IF
Brinken Hockey
Lindlövens IF vs Brinken Hockey
5
-
1
26
a-kvart
Klass 1
10:15
Tälthallen
Omgång
26
tmp
Brunflo IK
Örebro Hockey
Brunflo IK vs Örebro Hockey
8
-
0
28
b-kvart
Klass 1
11:30
Tälthallen
Omgång
28
tmp
Sunne IK
IK Huge
Sunne IK vs IK Huge
3
-
8
30
a-semi
Klass 1
13:00
Tälthallen
Omgång
30
tmp
Lindlövens IF
Strömsbro IF
Lindlövens IF vs Strömsbro IF
0
-
4
32
b-sermi
Klass 1
14:15
Tälthallen
Omgång
32
tmp
Örebro Hockey
IK Huge
Örebro Hockey vs IK Huge
0
-
5
34
placering 7-8
Klass 1
15:45
Tälthallen
Omgång
34
tmp
Falu IF
Örebro Hockey
Falu IF vs Örebro Hockey
5
-
3
36
b-final
Klass 1
17:00
Tälthallen
Omgång
36
tmp
Brinken Hockey
IK Huge
Brinken Hockey vs IK Huge
0
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Scandic Lugnet Falun
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad