Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Nickecupen 2.0
Huddinge Hockey
,
Jääkiekko
Huddinge
Huddinge
Jääkiekko
10 sep 2022
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lions cup
NickeCupen 2023
Huddinge Hockey Academy Gamecamp 2023
Lions Cup 2023 (U13)
NickeCupen 2022
Nickecupen 2.0
Lions Cup 2022
Träningsmatch
Nickecupen
Lions Cup - U14
Matchcamp Huddinge
Stockholms Byggkonsult Cup
Lions Cup 2020
Matchcamp Huddinge
Matchcamp Huddinge
Lions Cup 2019
Nickecupen
Lions Cup 2018
Lions Cup 2017
HHA Trophy U14
Lions Cup 2016
Nickecupen 2015
Brim Pondhockey Tournament
Lions Cup 2015
Upptakt Lions
Nickecupen 2014
Lions cup 2014
HIK Cupen
Nickecupen 2013
Lions Cup 2013
Nickecupen 2012
Lions Cup 2012
Nickecupen
Lions Cup 2011
Nickecupen 2010
Tigers Cup 2010
Lions Cup 2010
Lions Cup 2009
Lions Cup 2007
Huddinge Vårcup 2006
Lions Cup 2006
Red Tiger Cup 2004
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 10 syyskuuta (2022)
More filters
Luokka
Lilla SHL
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Grupp E
Grupp F
Grupp G
Grupp H
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Björkängshallen A, Plan 1
Björkängshallen A, Plan 2
Björkängshallen B, Plan 3
Björkängshallen B, Plan 4
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.9.2022
2
Lilla SHL
Grupp A
08:00
Omgång
1
tmp
Nacka HK Blå
Brynäs IF Vit
Nacka HK Blå vs Brynäs IF Vit
6
Lilla SHL
Grupp C
08:45
Omgång
1
tmp
Värmdö Hockey Vit
Brynäs IF Svart
Värmdö Hockey Vit vs Brynäs IF Svart
10
Lilla SHL
Grupp A
09:45
Omgång
2
tmp
Nacka HK Blå
Lidingö Vikings HC
Nacka HK Blå vs Lidingö Vikings HC
14
Lilla SHL
Grupp C
10:30
Omgång
2
tmp
Värmdö Hockey Vit
Falu IF
Värmdö Hockey Vit vs Falu IF
18
Lilla SHL
Grupp A
11:30
Omgång
3
tmp
Brynäs IF Vit
Lidingö Vikings HC
Brynäs IF Vit vs Lidingö Vikings HC
22
Lilla SHL
Grupp C
12:15
Omgång
3
tmp
Brynäs IF Svart
Falu IF
Brynäs IF Svart vs Falu IF
26
Lilla SHL
Grupp F
13:30
Omgång
1
tmp
Huddinge Hockey Röd
Nacka HK Blå
Huddinge Hockey Röd vs Nacka HK Blå
30
Lilla SHL
Grupp E
14:15
Omgång
1
tmp
Falu IF
Brynäs IF Vit
Falu IF vs Brynäs IF Vit
34
Lilla SHL
Grupp F
15:15
Omgång
2
tmp
Huddinge Hockey Röd
Huddinge Hockey Vit
Huddinge Hockey Röd vs Huddinge Hockey Vit
38
Lilla SHL
Grupp E
16:00
Omgång
2
tmp
Falu IF
Linköping HC Blå Y
Falu IF vs Linköping HC Blå Y
42
Lilla SHL
Grupp F
17:15
Omgång
3
tmp
Nacka HK Blå
Huddinge Hockey Vit
Nacka HK Blå vs Huddinge Hockey Vit
46
Lilla SHL
Grupp E
18:00
Omgång
3
tmp
Brynäs IF Vit
Linköping HC Blå Y
Brynäs IF Vit vs Linköping HC Blå Y
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad