Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
U11 PELITÄLLI 8-9.5 Vuokatti
Oulun Kärpät
,
Icehockey
Vuokatti
Vuokatti
Icehockey
8 - 9 maj 2021
2010
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
U9 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U10 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U9 Tulevaisuuden tähdet 2023
U10 Tulevaisuuden Tähdet
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
U11 PELITÄLLI 8-9.5 Vuokatti
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Uros Cup 2018
F2 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Kärpät D1-04 Kutsuturnaus
Scandic turnaus 02
Scandic turnaus
Oulun Kärpät E1-05 turnaus
Kalevan F2-08 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kalevan F1-07 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kärpät D2-04 Kutsuturnaus
Scandic Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F2-07
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F1-06
Kutsuturnaus 2016
DELTA CUP
Scandic Cup U15 2015
Scandic Cup U16 2015
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F2-06
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F1-05
Touhula-turnaus
Kärpät Tournament
Scandic Cup 2014
Niemi Hockey Challenge 3
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F2-05
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F1-04
Touhula-turnaus
Scandic Cup 2013
Niemi Hockey Challenge 2013
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F2-04
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F1-03
Touhula-turnaus
Oulun Kärpät Syysturnaus 2012
Stockmann Icehockey Tournament 2012
Acon Wave Cup
Niemi Hockey Challenge
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F1-02
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F2-03
Kärpät98 2011
Stockmann Icehockey Tournament 2011
Tulevaisuuden tähdet F1-01 2011
Tulevaisuuden tähdet F2-02 2011
Kärpät98 Autumntournament 2010
Stockmann Ice Hockey Tournament
Springtournament Kärpät -97
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
Saturday 8 May (2021)
Sunday 9 May (2021)
More filters
Class
LOHKO 1
LOHKO 2
LOHKO 3
Group
2A
2A
3A
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Vuokatti Areena kaukalo 2
Vuokatti Areena, kaukalo 1
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
5/9/2021
20
LOHKO 3
08:30
Runde / omgang
0
tmp
JYP Keltainen
Vuokatti Team Sport
JYP Keltainen vs Vuokatti Team Sport
0
-
0
22
LOHKO 2
09:45
Runde / omgang
0
tmp
Kiekko-Laser Valkoinen
JYP Valkoinen
Kiekko-Laser Valkoinen vs JYP Valkoinen
0
-
0
24
LOHKO 3
11:00
Runde / omgang
0
tmp
Kärpät Keltainen
JYP Keltainen
Kärpät Keltainen vs JYP Keltainen
0
-
0
26
LOHKO 2
12:15
Runde / omgang
0
tmp
KalPa Valkoinen
JYP Valkoinen
KalPa Valkoinen vs JYP Valkoinen
0
-
0
29
LOHKO 1
14:45
Runde / omgang
0
tmp
Kiekko-Laser Musta
JYP Musta
Kiekko-Laser Musta vs JYP Musta
0
-
0
31
LOHKO 2
16:00
Runde / omgang
0
tmp
Kärpät Valkoinen
JYP Valkoinen
Kärpät Valkoinen vs JYP Valkoinen
0
-
0
33
LOHKO 1
17:15
Runde / omgang
0
tmp
JYP Musta
Kalpa Musta
JYP Musta vs Kalpa Musta
0
-
0
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad