Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Handelsbanken cup
Kalix HC
,
Jääkiekko
Part arena Kalix
Part arena Kalix
Jääkiekko
21 - 22 mar 2020
U 11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
NYAB cupen
VMSAB cupen
JIAB cupen
BDX cupen
BDX cupen
Hotell Valhall cup
ICA Näsbyn Trophy
NYAB cupen
VMSAB cupen
JIAB cupen
Strömbergs bil open
Team Sportia cup
BDX cupen
BDX cupen
BDX cupen
ICA Näsbyn Trophy
Team Sportia cup
NYAB cupen
Team Sportia cup
VMSAB cupen
BDX cupen
BDX cupen
JIAB cupen
NYAB cupen
VMSAB cupen
Team Sportia cup
Strömbergs bil open
BDX cupen
BDX cupen
ICA Näsbyn cup
JIAB cupen
Hotell Valhall cup
Team Sportia cup
Handelsbanken cup
NYAB cupen
BDX cupen
Hotell Gamla staden cup
Synvillan cup
Team Sportia cup
Handelsbanken cup
Strömbergs bil open
Tryckmetropolen cup
Hotell Valhall cup
BDX cupen
BDX cupen
Hotell Gamlastaden cup
Handelsbanken Cup
Tryckmetropolen Cup
Skoda Open
Team Sportia Cup
Hotell Valhall Cup
BDX Cupen
BDX Cupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 21 maaliskuuta (2020)
sunnuntai 22 maaliskuuta (2020)
More filters
Luokka
U 11
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Part arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.3.2020
13
Semifinal 1
U 11
09:00
Part arena
Omgång
4
tmp
1: an grupp A
2: an grupp B
1: an grupp A vs 2: an grupp B
0
-
0
14
Semifinal 2
U 11
10:15
Part arena
Omgång
4
tmp
1: an grupp B
2: an grupp A
1: an grupp B vs 2: an grupp A
0
-
0
15
7-8 pris
U 11
11:30
Part arena
Omgång
5
tmp
3:an grupp A
4:an grupp B
3:an grupp A vs 4:an grupp B
0
-
0
16
5-6 pris
U 11
12:45
Part arena
Omgång
5
tmp
4: an grupp A
3: an grupp B
4: an grupp A vs 3: an grupp B
0
-
0
17
3-4 pris
U 11
14:00
Part arena
Omgång
5
tmp
Förlorare semi 1
Förlorare semi 2
Förlorare semi 1 vs Förlorare semi 2
0
-
0
18
7-8 pris
U 11
15:15
Part arena
Omgång
5
tmp
Förlorare match 15
Förlorare match 16
Förlorare match 15 vs Förlorare match 16
0
-
0
19
5-6 plats
U 11
16:30
Part arena
Omgång
5
tmp
Vinnare match 15
Vinnare match 16
Vinnare match 15 vs Vinnare match 16
0
-
0
20
Final
U 11
17:45
Part arena
Omgång
6
tmp
Vinnare semi 1
Vinnare semi 2
Vinnare semi 1 vs Vinnare semi 2
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad