Cuponline använder cookies
Läs mer
Indoor Pond Hockey Tournament
Kils AIK IK
,
Ishockey
Kil
Kil
Ishockey
8 feb 2020
Vuxna
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ahlmarks cup
Wermlandscupen U11
U8 cupen
Lussecupen U10
Ahlmarks cup
Wermlandscupen U11
U10 cupen
U8 cupen
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
U8-cupen
Indoor Pond Hockey Tournament
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
Indoor Pond Hockey Tournament
U8-cupen
Lussecupen
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
U8-cupen
Lussecupen U10
Indoor Pond Hockey Tournament
Wermlandscupen U11
Ahlmarks Cup U9
U8 cupen
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9 2016
Wermlandscupen U11 Klimatteknik Solsta AB
Lussecupen U10 2015
Ahlmarks cup U9 2015
Värmlandscupen U11 2015
Lussecupen U10 2014
Ahlmarks cup U10
Ahlmarks Cup U9
Ahlmarks Cup U10
Ahlmarks Cup 2012 U9
Ahlmarks Cup 2012 U8
Tigern Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 8 februari (2020)
More filters
Klass
IPHT
Grupp
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Sannerudshallen Mittplan
Sannerudshallen Plan A
Sannerudshallen Plan B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2020-02-08
1
Gruppspel
IPHT
Grupp A
08:30
Plan A
Omgång
0
tmp
HC Rehab
Meat Commission HC
HC Rehab vs Meat Commission HC
2
-
9
3
Gruppspel
IPHT
Grupp A
09:00
Plan A
Omgång
0
tmp
Norra Sanna Penguins
Team Everest
Norra Sanna Penguins vs Team Everest
3
-
6
5
Gruppspel
IPHT
Grupp C
09:45
Plan A
Omgång
0
tmp
C4
Lestrados HC
C4 vs Lestrados HC
0
-
3
7
Gruppspel
IPHT
Grupp A
10:15
Plan A
Omgång
0
tmp
HC Rehab
Norra Sanna Penguins
HC Rehab vs Norra Sanna Penguins
3
-
8
9
Gruppspel
IPHT
Grupp C
11:00
Plan A
Omgång
0
tmp
C4
Stenåsen
C4 vs Stenåsen
0
-
3
11
Gruppspel
IPHT
Grupp B
11:30
Plan A
Omgång
0
tmp
KAIK P-82
Tolita Wrecks!!
KAIK P-82 vs Tolita Wrecks!!
16
-
4
13
Gruppspel
IPHT
Grupp A
12:15
Plan A
Omgång
0
tmp
HC Rehab
Team Everest
HC Rehab vs Team Everest
2
-
6
15
Gruppspel
IPHT
Grupp A
12:45
Plan A
Omgång
0
tmp
Meat Commission HC
Norra Sanna Penguins
Meat Commission HC vs Norra Sanna Penguins
9
-
4
17
Gruppspel
IPHT
Grupp C
13:30
Plan A
Omgång
0
tmp
C4
Team 06
C4 vs Team 06
0
-
3
19
Kvart Slutspel A
IPHT
14:15
Plan A
Omgång
0
tmp
Team Everest
Lestrados HC
Team Everest vs Lestrados HC
6
-
1
21
Kvart Slutspel A
IPHT
14:45
Plan A
Omgång
0
tmp
Färsken
Meat Commission HC
Färsken vs Meat Commission HC
2
-
4
23
Semi Slutspel A
IPHT
15:30
Plan A
Omgång
0
tmp
KAIK P-82
Team Everest
KAIK P-82 vs Team Everest
2
-
4
25
Semi Slutspel A
IPHT
16:00
Plan A
Omgång
0
tmp
Team 06
Meat Commission HC
Team 06 vs Meat Commission HC
4
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad