Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Rantalakeus F1 2020
Kiekko-Laser Junior ry
,
Hokejs
Kempele
Kempele
Hokejs
3 - 5 jan 2020
boys & girls 2010
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 3 janvāris (2020)
sestdiena 4 janvāris (2020)
svētdiena 5 janvāris (2020)
More filters
Vecuma grupa
F1
Apakšgrupa
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Alkulohko D
Jatkolohko E
Jatkolohko F
Jatkolohko G
Jatkolohko H
Jatkolohko I
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Jääkoneen pääty
Tulostaulun pääty
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05.01.2020
54
F1
Jatkolohko G
08:00
Kello
Omgång
2
tmp
K-Laser Punainen
K-Laser Keltainen
K-Laser Punainen vs K-Laser Keltainen
3
-
2
56
F1
Jatkolohko G
08:30
Kello
Omgång
2
tmp
KalPa Jets
Kärpät Punainen
KalPa Jets vs Kärpät Punainen
7
-
2
58
F1
Jatkolohko E
09:00
Kello
Omgång
2
tmp
Kärpät Musta
SoKi
Kärpät Musta vs SoKi
3
-
2
60
F1
Jatkolohko E
09:45
Kello
Omgång
2
tmp
K-Laser Valkoinen
TIHC 2
K-Laser Valkoinen vs TIHC 2
2
-
0
62
F1
Jatkolohko H
10:15
Kello
Omgång
2
tmp
Kärpät Sininen
KalPa Maple Leafs
Kärpät Sininen vs KalPa Maple Leafs
2
-
4
64
F1
Jatkolohko H
10:45
Kello
Omgång
2
tmp
YJK 2
Kärpät Keltainen
YJK 2 vs Kärpät Keltainen
3
-
12
66
F1
Jatkolohko F
11:30
Kello
Omgång
2
tmp
YJK 1
K-Laser Musta
YJK 1 vs K-Laser Musta
3
-
4
68
F1
Jatkolohko E
12:00
Kello
Omgång
2
tmp
TIHC 2
Kärpät Musta
TIHC 2 vs Kärpät Musta
1
-
4
70
F1
Jatkolohko E
12:30
Kello
Omgång
2
tmp
SoKi
K-Laser Valkoinen
SoKi vs K-Laser Valkoinen
1
-
6
72
F1
13:15
Kello
Omgång
3
tmp
TIHC 1
Huskit
TIHC 1 vs Huskit
3
-
1
74
F1
13:45
Kello
Omgång
3
tmp
K-Laser Keltainen
Kärpät Sininen
K-Laser Keltainen vs Kärpät Sininen
8
-
1
76
F1
14:15
Kello
Omgång
3
tmp
K-Laser Punainen
Kärpät Keltainen
K-Laser Punainen vs Kärpät Keltainen
10
-
3
78
F1
15:00
Kello
Omgång
3
tmp
K-Laser Musta
TIHC 2
K-Laser Musta vs TIHC 2
5
-
1
80
F1
15:30
Kello
Omgång
3
tmp
Cobrat
K-Laser Valkoinen
Cobrat vs K-Laser Valkoinen
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad