Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Rantalakeus 2020 F2
Kiekko-Laser Junior ry
,
Хоккей
OULU
OULU
Хоккей
3 - 5 jan 2020
F2-11
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры
День игры
пятница 3 января (2020)
суббота 4 января (2020)
воскресенье 5 января (2020)
More filters
Возрастная группа
F2-11
Подгруппа
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Alkulohko D
Jatkolohko A
Jatkolohko B
Jatkolohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Pukukopit
Tulostaulu
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
05.01.2020
50
F2-11
Jatkolohko D
08:30
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
Tornion IHC Valkoinen
Juniori Hermes
Tornion IHC Valkoinen vs Juniori Hermes
8
-
0
52
F2-11
Jatkolohko E
09:00
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
Mujk
Haapaveden Huskit
Mujk vs Haapaveden Huskit
8
-
2
54
F2-11
Jatkolohko A
09:30
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
KKP Sininen
Kärpät Punainen
KKP Sininen vs Kärpät Punainen
3
-
5
56
F2-11
Jatkolohko B
10:00
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
RJK Punainen
K-Laser Punainen
RJK Punainen vs K-Laser Punainen
3
-
11
58
F2-11
Jatkolohko C
10:45
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
K-Laser Keltainen
RJK Valkoinen
K-Laser Keltainen vs RJK Valkoinen
2
-
5
60
F2-11
Jatkolohko D
11:15
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
Tornion IHC Valkoinen
K-Laser G12
Tornion IHC Valkoinen vs K-Laser G12
6
-
1
62
F2-11
Jatkolohko E
11:45
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
Haapaveden Huskit
Kemijärven kiekko
Haapaveden Huskit vs Kemijärven kiekko
6
-
1
64
F2-11
Jatkolohko A
12:30
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
K-Laser Musta
Kärpät Punainen
K-Laser Musta vs Kärpät Punainen
1
-
3
66
F2-11
Jatkolohko B
13:00
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
KKP Punainen
RJK Punainen
KKP Punainen vs RJK Punainen
8
-
2
68
F2-11
Jatkolohko C
13:45
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
K-Laser Keltainen
IK Kronan
K-Laser Keltainen vs IK Kronan
5
-
5
70
F2-11
Jatkolohko D
14:15
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
Tornion IHC Valkoinen
Tornion IHC Sininen
Tornion IHC Valkoinen vs Tornion IHC Sininen
3
-
1
72
F2-11
15:00
Tulostaulu
Rnd
0
tmp
K-Laser Musta
K-Laser Valkoinen
K-Laser Musta vs K-Laser Valkoinen
7
-
1
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad