Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Rantalakeus 2020 F2
Kiekko-Laser Junior ry
,
Ishockey
OULU
OULU
Ishockey
3 - 5 jan 2020
F2-11
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
fredag 3 januar (2020)
lørdag 4 januar (2020)
søndag 5 januar (2020)
More filters
Klasse
F2-11
Gruppe
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Alkulohko D
Jatkolohko A
Jatkolohko B
Jatkolohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Pukukopit
Tulostaulu
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05.01.2020
50
F2-11
Jatkolohko D
08:30
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Tornion IHC Valkoinen
Juniori Hermes
Tornion IHC Valkoinen vs Juniori Hermes
8
-
0
52
F2-11
Jatkolohko E
09:00
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Mujk
Haapaveden Huskit
Mujk vs Haapaveden Huskit
8
-
2
54
F2-11
Jatkolohko A
09:30
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
KKP Sininen
Kärpät Punainen
KKP Sininen vs Kärpät Punainen
3
-
5
56
F2-11
Jatkolohko B
10:00
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
RJK Punainen
K-Laser Punainen
RJK Punainen vs K-Laser Punainen
3
-
11
58
F2-11
Jatkolohko C
10:45
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
K-Laser Keltainen
RJK Valkoinen
K-Laser Keltainen vs RJK Valkoinen
2
-
5
60
F2-11
Jatkolohko D
11:15
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Tornion IHC Valkoinen
K-Laser G12
Tornion IHC Valkoinen vs K-Laser G12
6
-
1
62
F2-11
Jatkolohko E
11:45
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Haapaveden Huskit
Kemijärven kiekko
Haapaveden Huskit vs Kemijärven kiekko
6
-
1
64
F2-11
Jatkolohko A
12:30
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
K-Laser Musta
Kärpät Punainen
K-Laser Musta vs Kärpät Punainen
1
-
3
66
F2-11
Jatkolohko B
13:00
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
KKP Punainen
RJK Punainen
KKP Punainen vs RJK Punainen
8
-
2
68
F2-11
Jatkolohko C
13:45
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
K-Laser Keltainen
IK Kronan
K-Laser Keltainen vs IK Kronan
5
-
5
70
F2-11
Jatkolohko D
14:15
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Tornion IHC Valkoinen
Tornion IHC Sininen
Tornion IHC Valkoinen vs Tornion IHC Sininen
3
-
1
72
F2-11
15:00
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
K-Laser Musta
K-Laser Valkoinen
K-Laser Musta vs K-Laser Valkoinen
7
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad