21.12.2019
|
2
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
09:00
|
Omgång
1
tmp
|
Haparanda Tornio UHC svart
|
Kalix HC 2
|
Haparanda Tornio UHC svart
vs
Kalix HC 2
0
-
0
|
|
4
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
09:30
|
Omgång
2
tmp
|
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
|
Sunderby SK blå
|
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
vs
Sunderby SK blå
0
-
0
|
|
6
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
10:00
|
Omgång
3
tmp
|
Kiekko-Laser svart
|
Tornion IHC vit
|
Kiekko-Laser svart
vs
Tornion IHC vit
0
-
0
|
|
8
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
10:30
|
Omgång
4
tmp
|
Kalix HC 2
|
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
|
Kalix HC 2
vs
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
0
-
0
|
|
10
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
11:20
|
Omgång
5
tmp
|
Haparanda Tornio UHC svart
|
Sunderby SK blå
|
Haparanda Tornio UHC svart
vs
Sunderby SK blå
0
-
0
|
|
12
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
11:50
|
Omgång
6
tmp
|
Kiekko-Laser svart
|
Kalix HC 2
|
Kiekko-Laser svart
vs
Kalix HC 2
0
-
0
|
|
14
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
12:20
|
Omgång
7
tmp
|
Tornion IHC vit
|
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
|
Tornion IHC vit
vs
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
0
-
0
|
|
16
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
12:50
|
Omgång
8
tmp
|
Sunderby SK blå
|
Kiekko-Laser svart
|
Sunderby SK blå
vs
Kiekko-Laser svart
0
-
0
|
|
18
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
13:40
|
Omgång
9
tmp
|
Kalix HC 2
|
Tornion IHC vit
|
Kalix HC 2
vs
Tornion IHC vit
0
-
0
|
|
20
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
14:10
|
Omgång
10
tmp
|
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
|
Haparanda Tornio UHC svart
|
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
vs
Haparanda Tornio UHC svart
0
-
0
|
|
22
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
14:40
|
Omgång
11
tmp
|
Sunderby SK blå
|
Tornion IHC vit
|
Sunderby SK blå
vs
Tornion IHC vit
0
-
0
|
|
24
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
15:10
|
Omgång
12
tmp
|
Haparanda Tornio UHC svart
|
Kiekko-Laser svart
|
Haparanda Tornio UHC svart
vs
Kiekko-Laser svart
0
-
0
|
|
26
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
16:00
|
Omgång
13
tmp
|
Kiekko-Laser svart
|
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
|
Kiekko-Laser svart
vs
Kiimingin Kiekko-Pojat röd
0
-
0
|
|
28
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
16:30
|
Omgång
14
tmp
|
Kalix HC 2
|
Sunderby SK blå
|
Kalix HC 2
vs
Sunderby SK blå
0
-
0
|
|
30
|
U10 Pipelife Cup 2019
Grupp B
|
17:00
|
Omgång
15
tmp
|
Haparanda Tornio UHC svart
|
Tornion IHC vit
|
Haparanda Tornio UHC svart
vs
Tornion IHC vit
0
-
0
|
|