22.04.2012
|
0
|
5 Pojkar
5P_A
|
08:00
|
Nol
tmp
|
Alne AB - Brocolli FC
|
Alne AB - Kyllingarna FC
|
Alne AB - Brocolli FC
vs
Alne AB - Kyllingarna FC
1
-
3
|
|
0
|
4 Pojkar
4P_A
|
08:20
|
Nol
tmp
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
|
Sund - Lärkan
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
vs
Sund - Lärkan
3
-
1
|
|
0
|
4 Pojkar
4P_A
|
08:40
|
Nol
tmp
|
Änget AB - Änget Tigers
|
Alne 4B - Alne 4 B Stars
|
Änget AB - Änget Tigers
vs
Alne 4B - Alne 4 B Stars
1
-
1
|
|
0
|
5 Pojkar
5P_A
|
09:00
|
Nol
tmp
|
Sörliden 5A - Grabbarna
|
Alne AB - Brocolli FC
|
Sörliden 5A - Grabbarna
vs
Alne AB - Brocolli FC
0
-
4
|
|
0
|
4 Pojkar
4P_A
|
09:20
|
Nol
tmp
|
Änget AB - Änget Lions
|
Järved Färjan - Red bulls
|
Änget AB - Änget Lions
vs
Järved Färjan - Red bulls
2
-
0
|
|
0
|
4 Pojkar
4P_A
|
09:40
|
Nol
tmp
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
|
Själevad - Själevads 01:or
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
vs
Själevad - Själevads 01:or
1
-
0
|
|
0
|
5 Pojkar
5P_A
|
10:00
|
Nol
tmp
|
Alne AB - Kyllingarna FC
|
Sörliden 5A - Grabbarna
|
Alne AB - Kyllingarna FC
vs
Sörliden 5A - Grabbarna
7
-
0
|
|
0
|
4 Flickor
4F_A
|
10:20
|
Nol
tmp
|
Mellansel - Polkagrisarna
|
Alne 4A-B - FC Alne
|
Mellansel - Polkagrisarna
vs
Alne 4A-B - FC Alne
0
-
2
|
|
0
|
4 Flickor
4F_A
|
10:40
|
Nol
tmp
|
Själevad 4:an - Sportsikarna
|
Domsjö - Domsjö stars
|
Själevad 4:an - Sportsikarna
vs
Domsjö - Domsjö stars
0
-
1
|
|
0
|
4 Flickor
4F_A
|
11:00
|
Nol
tmp
|
Änget Åk 4 - Änget girl power
|
Järved - Tiger girls
|
Änget Åk 4 - Änget girl power
vs
Järved - Tiger girls
0
-
1
|
|
0
Semi 1
|
4 Pojkar
|
11:20
|
Nol
tmp
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
|
Änget AB - Änget Lions
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
vs
Änget AB - Änget Lions
1
-
0
|
|
0
Semi 2
|
4 Pojkar
|
11:40
|
Nol
tmp
|
Själevad - Själevads 01:or
|
Änget AB - Änget Tigers
|
Själevad - Själevads 01:or
vs
Änget AB - Änget Tigers
6
-
3
|
|
0
Kval till final
|
5 Pojkar
|
12:00
|
Nol
tmp
|
Alne AB - Brocolli FC
|
Sörliden 5A - Grabbarna
|
Alne AB - Brocolli FC
vs
Sörliden 5A - Grabbarna
4
-
0
|
|
0
|
5 Flickor
5F_A
|
12:20
|
Nol
tmp
|
Sund 5 CN- Red Bull
|
Sund KH - Tigers
|
Sund 5 CN- Red Bull
vs
Sund KH - Tigers
1
-
0
|
|
0
|
5 Flickor
5F_A
|
12:40
|
Nol
tmp
|
Alne 5 A B - Hotgirls
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
|
Alne 5 A B - Hotgirls
vs
Högland 5 - Höglands 5:orna
0
-
2
|
|
0
Semi 1
|
4 Flickor
|
13:00
|
Nol
tmp
|
Alne 4A-B - FC Alne
|
Änget Åk 4 - Änget girl power
|
Alne 4A-B - FC Alne
vs
Änget Åk 4 - Änget girl power
3
-
1
|
|
0
Semi 2
|
4 Flickor
|
13:20
|
Nol
tmp
|
Järved - Tiger girls
|
Mellansel - Polkagrisarna
|
Järved - Tiger girls
vs
Mellansel - Polkagrisarna
3
-
1
|
|
0
Final
|
4 Pojkar
|
13:40
|
Nol
tmp
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
|
Själevad - Själevads 01:or
|
Domsjö 4CL - Domsjö Pajka
vs
Själevad - Själevads 01:or
1
-
2
|
|
0
Final
|
4 Flickor
|
14:00
|
Nol
tmp
|
Alne 4A-B - FC Alne
|
Järved - Tiger girls
|
Alne 4A-B - FC Alne
vs
Järved - Tiger girls
3
-
2
|
|
0
Semi 1
|
5 Flickor
|
14:20
|
Nol
tmp
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
|
Sund KH - Tigers
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
vs
Sund KH - Tigers
1
-
0
|
|
0
Semi 2
|
5 Flickor
|
14:40
|
Nol
tmp
|
Alne 5 A B - Hotgirls
|
Sund 5 CN- Red Bull
|
Alne 5 A B - Hotgirls
vs
Sund 5 CN- Red Bull
0
-
2
|
|
0
Final
|
5 Pojkar
|
15:00
|
Nol
tmp
|
Alne AB - Kyllingarna FC
|
Alne AB - Brocolli FC
|
Alne AB - Kyllingarna FC
vs
Alne AB - Brocolli FC
0
-
3
|
|
0
Final
|
5 Flickor
|
15:20
|
Nol
tmp
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
|
Sund 5 CN- Red Bull
|
Högland 5 - Höglands 5:orna
vs
Sund 5 CN- Red Bull
1
-
0
|
|