Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Kouvolan Lakritsi pelitällipäivä
KooKoo Juniorit
,
Hokejs
Valkeala
Valkeala
Hokejs
31 mar 2019
2011
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Kouvolan Lakritsi pelitällipäivä
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Kaslink
Spēles
Spēles diena
svētdiena 31 marts (2019)
More filters
Vecuma grupa
Supreme
Apakšgrupa
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Kahviopääty
Kellopääty
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
31.03.2019
2
Supreme
Lohko C
08:00
Kellopääty
Kārta
1
tmp
KooKoo Oranssi
Ky-80 Musta
KooKoo Oranssi vs Ky-80 Musta
7
-
1
4
Supreme
Lohko D
08:30
Kellopääty
Kārta
2
tmp
KooKoo Musta B
Iitti Hockey
KooKoo Musta B vs Iitti Hockey
3
-
5
6
Supreme
Lohko C
09:15
Kellopääty
Kārta
3
tmp
Saipa Elmerit
Jukurit Sininen
Saipa Elmerit vs Jukurit Sininen
4
-
2
8
Supreme
Lohko D
09:45
Kellopääty
Kārta
4
tmp
Ketterä Valkoinen
Saipa Topit
Ketterä Valkoinen vs Saipa Topit
3
-
10
10
Supreme
Lohko C
10:30
Kellopääty
Kārta
5
tmp
KooKoo Oranssi
Saipa Elmerit
KooKoo Oranssi vs Saipa Elmerit
1
-
5
12
Supreme
Lohko D
11:00
Kellopääty
Kārta
6
tmp
KooKoo Musta B
Ketterä Valkoinen
KooKoo Musta B vs Ketterä Valkoinen
2
-
6
14
Supreme
Lohko C
11:45
Kellopääty
Kārta
7
tmp
Ky-80 Musta
Jukurit Sininen
Ky-80 Musta vs Jukurit Sininen
0
-
5
16
Supreme
Lohko D
12:15
Kellopääty
Kārta
8
tmp
Iitti Hockey
Saipa Topit
Iitti Hockey vs Saipa Topit
4
-
6
18
Supreme
Lohko C
13:00
Kellopääty
Kārta
9
tmp
KooKoo Oranssi
Jukurit Sininen
KooKoo Oranssi vs Jukurit Sininen
3
-
8
20
Supreme
Lohko D
13:30
Kellopääty
Kārta
10
tmp
KooKoo Musta B
Saipa Topit
KooKoo Musta B vs Saipa Topit
5
-
7
22
Supreme
Lohko D
14:15
Kellopääty
Kārta
11
tmp
Ketterä Valkoinen
Iitti Hockey
Ketterä Valkoinen vs Iitti Hockey
4
-
4
24
Supreme
Lohko C
14:45
Kellopääty
Kārta
12
tmp
Ky-80 Musta
Saipa Elmerit
Ky-80 Musta vs Saipa Elmerit
0
-
8
26
Supreme
15:30
Kellopääty
Kārta
13
tmp
Saipa Elmerit
Iitti Hockey
Saipa Elmerit vs Iitti Hockey
5
-
3
28
Supreme
16:00
Kellopääty
Kārta
14
tmp
Saipa Topit
Jukurit Sininen
Saipa Topit vs Jukurit Sininen
7
-
1
30
Supreme
16:45
Kellopääty
Kārta
15
tmp
Ky-80 Musta
Ketterä Valkoinen
Ky-80 Musta vs Ketterä Valkoinen
0
-
14
32
Supreme
17:15
Kellopääty
Kārta
16
tmp
KooKoo Musta B
KooKoo Oranssi
KooKoo Musta B vs KooKoo Oranssi
4
-
3
34
Supreme
18:00
Kellopääty
Kārta
17
tmp
Ketterä Valkoinen
KooKoo Musta B
Ketterä Valkoinen vs KooKoo Musta B
7
-
5
36
Supreme
18:30
Kellopääty
Kārta
18
tmp
Saipa Elmerit
Saipa Topit
Saipa Elmerit vs Saipa Topit
4
-
7
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Kaslink
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad