Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Mälarserien 2018-2019
Parasport Stockholm
,
Innebandy
mälaren runt
mälaren runt
Innebandy
28 aug 2018 - 30 apr 2019
U11
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mälarserien 2023-24
Mälarserien 2022-2023
Mälarserien 2021/22
Mälarserien 2020-2021
Mälarserien 2019-20
Mälarserien 2018-2019
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
lørdag 6 oktober (2018)
lørdag 13 oktober (2018)
søndag 14 oktober (2018)
lørdag 27 oktober (2018)
søndag 11 november (2018)
lørdag 17 november (2018)
søndag 9 desember (2018)
lørdag 15 desember (2018)
lørdag 12 januar (2019)
lørdag 16 februar (2019)
lørdag 23 februar (2019)
lørdag 9 mars (2019)
søndag 10 mars (2019)
lørdag 23 mars (2019)
søndag 14 april (2019)
More filters
Klasse
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Gruppe
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Beckomberga sim och idrottshall
Bodals Bollhall
Brotorpshallen
Fridegårdshallen
Gavlehov
Kungsängen Sporthall
Kärsby sporthall
Malmahallen
Riddersviks Sporthall
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 2
Storvretshallen
Torvalla Sporthall
Trollare Sporthall
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
14.04.2019
31
Kvartsfinal
Div 2
09:00
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
1
tmp
IK Malmen
Balrog
IK Malmen vs Balrog
0
-
0
33
Kvartsfinal
Div 2
09:45
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
1
tmp
Bergfoten ibk/Mix
Botkyrka Huddinge
Bergfoten ibk/Mix vs Botkyrka Huddinge
0
-
0
35
Semifinal
Allsvenskan
10:30
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
1
tmp
Telge Hammers svart
IFAH svart
Telge Hammers svart vs IFAH svart
12
-
2
37
Semifinal
Div 2
11:30
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
2
tmp
Segrare m.31
Segrare m.32
Segrare m.31 vs Segrare m.32
0
-
0
39
Final
Allsvenskan
12:30
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
2
tmp
Segrare m.35
Segrare m.36
Segrare m.35 vs Segrare m.36
0
-
0
41
Final
Div 2
13:40
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
3
tmp
Segrare m.37
Segrare m.38
Segrare m.37 vs Segrare m.38
0
-
0
43
Semifinal
Div 3
14:50
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
1
tmp
Djurgården lions
Bålsta FBC mix
Djurgården lions vs Bålsta FBC mix
0
-
0
45
Semifinal
Div 1
15:50
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
1
tmp
Bergfoten IBK/Classic
Tellus IF Lila
Bergfoten IBK/Classic vs Tellus IF Lila
0
-
0
47
Final
Div 3
16:50
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
2
tmp
Segrare m.43
Segrare m.44
Segrare m.43 vs Segrare m.44
0
-
0
49
Final
Div 1
18:00
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kolo
2
tmp
Segrare m.45
segrare m.46
Segrare m.45 vs segrare m.46
0
-
0
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad