Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Mälarserien 2018-2019
Parasport Stockholm
,
Floorball
mälaren runt
mälaren runt
Floorball
28 aug 2018 - 30 apr 2019
U11
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mälarserien 2023-24
Mälarserien 2022-2023
Mälarserien 2021/22
Mälarserien 2020-2021
Mälarserien 2019-20
Mälarserien 2018-2019
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
Saturday 6 October (2018)
Saturday 13 October (2018)
Sunday 14 October (2018)
Saturday 27 October (2018)
Sunday 11 November (2018)
Saturday 17 November (2018)
Sunday 9 December (2018)
Saturday 15 December (2018)
Saturday 12 January (2019)
Saturday 16 February (2019)
Saturday 23 February (2019)
Saturday 9 March (2019)
Sunday 10 March (2019)
Saturday 23 March (2019)
Sunday 14 April (2019)
More filters
Class
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Group
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Beckomberga sim och idrottshall
Bodals Bollhall
Brotorpshallen
Fridegårdshallen
Gavlehov
Kungsängen Sporthall
Kärsby sporthall
Malmahallen
Riddersviks Sporthall
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 2
Storvretshallen
Torvalla Sporthall
Trollare Sporthall
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
4/14/2019
31
Kvartsfinal
Div 2
09:00
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
1
tmp
IK Malmen
Balrog
IK Malmen vs Balrog
0
-
0
33
Kvartsfinal
Div 2
09:45
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
1
tmp
Bergfoten ibk/Mix
Botkyrka Huddinge
Bergfoten ibk/Mix vs Botkyrka Huddinge
0
-
0
35
Semifinal
Allsvenskan
10:30
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
1
tmp
Telge Hammers svart
IFAH svart
Telge Hammers svart vs IFAH svart
12
-
2
37
Semifinal
Div 2
11:30
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
2
tmp
Segrare m.31
Segrare m.32
Segrare m.31 vs Segrare m.32
0
-
0
39
Final
Allsvenskan
12:30
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
2
tmp
Segrare m.35
Segrare m.36
Segrare m.35 vs Segrare m.36
0
-
0
41
Final
Div 2
13:40
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
3
tmp
Segrare m.37
Segrare m.38
Segrare m.37 vs Segrare m.38
0
-
0
43
Semifinal
Div 3
14:50
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
1
tmp
Djurgården lions
Bålsta FBC mix
Djurgården lions vs Bålsta FBC mix
0
-
0
45
Semifinal
Div 1
15:50
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
1
tmp
Bergfoten IBK/Classic
Tellus IF Lila
Bergfoten IBK/Classic vs Tellus IF Lila
0
-
0
47
Final
Div 3
16:50
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
2
tmp
Segrare m.43
Segrare m.44
Segrare m.43 vs Segrare m.44
0
-
0
49
Final
Div 1
18:00
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Kārta
2
tmp
Segrare m.45
segrare m.46
Segrare m.45 vs segrare m.46
0
-
0
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad