Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Oulun Kärpät
,
Icehockey
Oulu
Oulu
Icehockey
31 mar 2019
2010
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
U9 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U10 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U9 Tulevaisuuden tähdet 2023
U10 Tulevaisuuden Tähdet
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
U11 PELITÄLLI 8-9.5 Vuokatti
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Uros Cup 2018
F2 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Kärpät D1-04 Kutsuturnaus
Scandic turnaus 02
Scandic turnaus
Oulun Kärpät E1-05 turnaus
Kalevan F2-08 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kalevan F1-07 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kärpät D2-04 Kutsuturnaus
Scandic Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F2-07
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F1-06
Kutsuturnaus 2016
DELTA CUP
Scandic Cup U15 2015
Scandic Cup U16 2015
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F2-06
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F1-05
Touhula-turnaus
Kärpät Tournament
Scandic Cup 2014
Niemi Hockey Challenge 3
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F2-05
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F1-04
Touhula-turnaus
Scandic Cup 2013
Niemi Hockey Challenge 2013
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F2-04
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F1-03
Touhula-turnaus
Oulun Kärpät Syysturnaus 2012
Stockmann Icehockey Tournament 2012
Acon Wave Cup
Niemi Hockey Challenge
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F1-02
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F2-03
Kärpät98 2011
Stockmann Icehockey Tournament 2011
Tulevaisuuden tähdet F1-01 2011
Tulevaisuuden tähdet F2-02 2011
Kärpät98 Autumntournament 2010
Stockmann Ice Hockey Tournament
Springtournament Kärpät -97
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
Sunday 31 March (2019)
More filters
Class
2010
Group
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Pelialue 1
Pelialue 2
Pelialue 3
Pelialue 4
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
3/31/2019
4
2010
Lohko B
09:40
P2
Kierros
0
tmp
Kärpät Punainen
Haukiputaan Ahmat
Kärpät Punainen vs Haukiputaan Ahmat
5
-
4
8
2010
Lohko B
10:15
P2
Kierros
0
tmp
Kiekko-Laser Valkoinen
RJK Valkoinen
Kiekko-Laser Valkoinen vs RJK Valkoinen
10
-
0
12
2010
Lohko B
11:00
P2
Kierros
0
tmp
JHT
Kärpät Punainen
JHT vs Kärpät Punainen
3
-
10
16
2010
Lohko B
11:35
P2
Kierros
0
tmp
Haukiputaan Ahmat
Kiekko-Laser Valkoinen
Haukiputaan Ahmat vs Kiekko-Laser Valkoinen
1
-
10
20
2010
Lohko B
12:20
P2
Kierros
0
tmp
RJK Valkoinen
JHT
RJK Valkoinen vs JHT
5
-
4
24
2010
Lohko B
12:55
P2
Kierros
0
tmp
Kärpät Punainen
Kiekko-Laser Valkoinen
Kärpät Punainen vs Kiekko-Laser Valkoinen
4
-
7
28
2010
Lohko B
13:40
P2
Kierros
0
tmp
Haukiputaan Ahmat
RJK Valkoinen
Haukiputaan Ahmat vs RJK Valkoinen
5
-
11
32
2010
Lohko B
14:15
P2
Kierros
0
tmp
Kiekko-Laser Valkoinen
JHT
Kiekko-Laser Valkoinen vs JHT
12
-
0
36
2010
Lohko B
15:00
P2
Kierros
0
tmp
RJK Valkoinen
Kärpät Punainen
RJK Valkoinen vs Kärpät Punainen
0
-
14
40
2010
Lohko B
15:35
P2
Kierros
0
tmp
JHT
Haukiputaan Ahmat
JHT vs Haukiputaan Ahmat
6
-
5
44
välierä
2010
16:30
P2
Kierros
0
tmp
Kärpät Valkoinen
Cobrat
Kärpät Valkoinen vs Cobrat
1
-
7
48
sijoitusottelu
2010
17:05
P2
Kierros
0
tmp
RJK Punainen
RJK Valkoinen
RJK Punainen vs RJK Valkoinen
2
-
4
52
Pronssiottelu
2010
17:55
P2
Kierros
0
tmp
Kiekko-Laser Punainen
Kärpät Valkoinen
Kiekko-Laser Punainen vs Kärpät Valkoinen
10
-
6
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad