Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Lilliputti 2019
Kiekko-Laser Junior ry
,
Icehockey
OULU
OULU
Icehockey
22 - 24 mar 2019
G-11 Juniorit
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
Friday 22 March (2019)
Saturday 23 March (2019)
Sunday 24 March (2019)
More filters
Class
G11
Group
Alkulohko A
Alkulohko B
Alkulohko C
Alkulohko D
Jatkolohko A
Jatkolohko B
Jatkolohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Pukukopit
Tulostaulu
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
3/24/2019
50
G11
Jatkolohko D
08:30
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Kemijärven Kiekko
Mujk
Kemijärven Kiekko vs Mujk
4
-
3
52
G11
Jatkolohko E
09:00
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Cobrat
Tornion IHC 1
Cobrat vs Tornion IHC 1
0
-
6
54
G11
Jatkolohko A
09:30
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Kärpät Keltainen
K-Laser Keltainen
Kärpät Keltainen vs K-Laser Keltainen
1
-
4
56
G11
Jatkolohko B
10:00
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Kärpät Musta
PJK
Kärpät Musta vs PJK
2
-
0
58
G11
Jatkolohko C
10:45
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Kärpät Punainen
Haukiputaan Ahmat
Kärpät Punainen vs Haukiputaan Ahmat
2
-
5
60
G11
Jatkolohko D
11:15
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Teräs-Kiekko
Kemijärven Kiekko
Teräs-Kiekko vs Kemijärven Kiekko
3
-
1
62
G11
Jatkolohko E
11:45
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Kemin Lämärit
Tornion IHC 1
Kemin Lämärit vs Tornion IHC 1
4
-
6
64
G11
Jatkolohko A
12:30
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
K-Laser Keltainen
Kärpät Valkoinen
K-Laser Keltainen vs Kärpät Valkoinen
1
-
1
66
G11
Jatkolohko B
13:00
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
PJK
K-Laser Musta
PJK vs K-Laser Musta
1
-
2
68
G11
Jatkolohko C
13:45
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Kärpät Punainen
RJK Valkoinen
Kärpät Punainen vs RJK Valkoinen
6
-
1
70
G11
Jatkolohko D
14:15
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Teräs-Kiekko
Mujk
Teräs-Kiekko vs Mujk
6
-
0
72
G11
15:00
Tulostaulu
Omgång
0
tmp
Kärpät Valkoinen
Tornion IHC 2
Kärpät Valkoinen vs Tornion IHC 2
3
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad