Cuponline använder cookies
Läs mer
Tigers Winter Classic
Arnäs IF
,
Ishockey
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Ishockey
8 - 9 feb 2019
Vuxen och ungdom
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Tigers Winter Classics 3.0 i samarbete med Altins Trafik
Tigers Winter Classic 2020
Tigers Winter Classic
CoreITCupen
CoreIT Cupen 2016
CoreitCup 2015
CoreIT Cupen
CoreIT Cupen
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 8 februari (2019)
lördag 9 februari (2019)
More filters
Klass
Ungdom 06
Ungdom 07
Ungdom 08
Vuxenklass
Grupp
Ecostatics
Harjus
HumanResurs
Lättelement
Partrex
STIGA
Stora COOP
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Allehanda
HumanResurs Arena
Höglands Såg och Hyvleri
Sport77
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-02-09
51
Ungdom 06
HumanResurs
08:00
ÖA
Omgång
1
tmp
Rätta Virket
Grabbarna Grus
Rätta Virket vs Grabbarna Grus
9
-
0
69
Ungdom 08
Harjus
08:25
ÖA
Omgång
1
tmp
Zero Nine Bear
ÖSK 08
Zero Nine Bear vs ÖSK 08
1
-
17
52
Ungdom 06
HumanResurs
08:50
ÖA
Omgång
2
tmp
Desperados
Rätta Virket
Desperados vs Rätta Virket
5
-
9
70
Ungdom 08
Harjus
09:15
ÖA
Omgång
2
tmp
The Wasps
Zero Nine Bear
The Wasps vs Zero Nine Bear
10
-
2
55
Ungdom 06
HumanResurs
09:40
ÖA
Omgång
3
tmp
Grabbarna Grus
Desperados
Grabbarna Grus vs Desperados
4
-
20
73
Ungdom 08
Harjus
10:35
ÖA
Omgång
3
tmp
ÖSK 08
The Wasps
ÖSK 08 vs The Wasps
6
-
3
57
Ungdom 06
HumanResurs
11:00
ÖA
Omgång
4
tmp
Grabbarna Grus
Rätta Virket
Grabbarna Grus vs Rätta Virket
0
-
7
0
Vuxenklass
Stora COOP
11:50
ÖA
Omgång
3
tmp
Hansson Brothers
Ölbacken
Hansson Brothers vs Ölbacken
4
-
4
0
Vuxenklass
STIGA
12:15
ÖA
Omgång
3
tmp
GFB
Karvalakki
GFB vs Karvalakki
2
-
10
59
Ungdom 06
HumanResurs
13:10
ÖA
Omgång
5
tmp
Ice Spiders
Grabbarna Grus
Ice Spiders vs Grabbarna Grus
3
-
5
67
Ungdom 07
Lättelement
14:00
ÖA
Omgång
6
tmp
Team Green Dino
CCCP
Team Green Dino vs CCCP
5
-
10
80
B-Kvartsfinal
Vuxenklass
14:25
ÖA
Omgång
0
tmp
GFB
Grossen
GFB vs Grossen
7
-
5
82
B-Kvartsfinal
Vuxenklass
14:50
ÖA
Omgång
0
tmp
Getens Hjältar
Lättelement
Getens Hjältar vs Lättelement
6
-
2
92
B-Final
Vuxenklass
17:25
ÖA
Omgång
0
tmp
Black Tigers
Flippmacka
Black Tigers vs Flippmacka
2
-
6
93
A-FINAL
Vuxenklass
17:50
ÖA
Omgång
0
tmp
Hansson Brothers
Nyängets Pondhockey
Hansson Brothers vs Nyängets Pondhockey
2
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad