Cuponline använder cookies
Läs mer
JIAB CUP 2019
Sunderby SK
,
Ishockey
Södra Sunderbyn
Södra Sunderbyn
Ishockey
23 - 24 feb 2019
U 11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 23 februari (2019)
söndag 24 februari (2019)
More filters
Klass
U11
U11
Grupp
Grupp A
Grupp B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Sunderby ishall
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
2019-02-24
13
Semifinal B1
U11
08:30
Sundis
Kierros
4
tmp
Luleå Hockey Vit
Luleå Hockey Röd
Luleå Hockey Vit vs Luleå Hockey Röd
1
-
2
14
Semifinal B2
U11
09:30
Sundis
Kierros
4
tmp
Sunderby SK Blå
Jokkmokk HF
Sunderby SK Blå vs Jokkmokk HF
6
-
3
15
Semifinal A1
U11
10:45
Sundis
Kierros
4
tmp
Kiruna IF
HaparandaTornio UHC
Kiruna IF vs HaparandaTornio UHC
4
-
3
16
Semifinal A2
U11
11:45
Sundis
Kierros
4
tmp
Skellefteå AIK
Sunderby SK vit
Skellefteå AIK vs Sunderby SK vit
0
-
9
17
Placering 7-8
U11
13:00
Sundis
Kierros
5
tmp
Luleå Hockey Vit
Jokkmokk HF
Luleå Hockey Vit vs Jokkmokk HF
7
-
4
18
Placering 5-6
U11
14:00
Sundis
Kierros
5
tmp
Luleå Hockey Röd
Sunderby SK Blå
Luleå Hockey Röd vs Sunderby SK Blå
1
-
4
19
Bronsmatch
U11
15:15
Sundis
Kierros
5
tmp
HaparandaTornio UHC
Skellefteå AIK
HaparandaTornio UHC vs Skellefteå AIK
2
-
9
20
FINAL
U11
16:15
Sundis
Kierros
5
tmp
Kiruna IF
Sunderby SK vit
Kiruna IF vs Sunderby SK vit
4
-
3
SO
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad