Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
JIAB CUP 2019
Sunderby SK
,
Jääkiekko
Södra Sunderbyn
Södra Sunderbyn
Jääkiekko
23 - 24 feb 2019
U 11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 23 helmikuuta (2019)
sunnuntai 24 helmikuuta (2019)
More filters
Luokka
U11
U11
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Sunderby ishall
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
24.2.2019
13
Semifinal B1
U11
08:30
Sundis
Round
4
tmp
Luleå Hockey Vit
Luleå Hockey Röd
Luleå Hockey Vit vs Luleå Hockey Röd
1
-
2
14
Semifinal B2
U11
09:30
Sundis
Round
4
tmp
Sunderby SK Blå
Jokkmokk HF
Sunderby SK Blå vs Jokkmokk HF
6
-
3
15
Semifinal A1
U11
10:45
Sundis
Round
4
tmp
Kiruna IF
HaparandaTornio UHC
Kiruna IF vs HaparandaTornio UHC
4
-
3
16
Semifinal A2
U11
11:45
Sundis
Round
4
tmp
Skellefteå AIK
Sunderby SK vit
Skellefteå AIK vs Sunderby SK vit
0
-
9
17
Placering 7-8
U11
13:00
Sundis
Round
5
tmp
Luleå Hockey Vit
Jokkmokk HF
Luleå Hockey Vit vs Jokkmokk HF
7
-
4
18
Placering 5-6
U11
14:00
Sundis
Round
5
tmp
Luleå Hockey Röd
Sunderby SK Blå
Luleå Hockey Röd vs Sunderby SK Blå
1
-
4
19
Bronsmatch
U11
15:15
Sundis
Round
5
tmp
HaparandaTornio UHC
Skellefteå AIK
HaparandaTornio UHC vs Skellefteå AIK
2
-
9
20
FINAL
U11
16:15
Sundis
Round
5
tmp
Kiruna IF
Sunderby SK vit
Kiruna IF vs Sunderby SK vit
4
-
3
SO
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad