Cuponline använder cookies
Läs mer
Young Stars Cup 2019
Ski Hockey
,
Ishockey
Ski, Norge
Ski, Norge
Ishockey
31 Mars 2019
U9
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Future Stars Cup 2019
Future Girls Stars Cup 2019
Future Stars Cup 2019
Young Stars Cup 2019
Ski Hockey-Romjulscup U14
Ski Kick off Cup
Icehawks Challenge
Icehawks cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
söndag 31 mars (2019)
More filters
Klass
U9
Grupp
Gruppe 1
Gruppe 2
Gruppe 3
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Ski Ishall
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
2019-03-31
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
09:00
Round
1
tmp
Jar hvit
Vålerenga rød
Jar hvit vs Vålerenga rød
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
09:00
Round
1
tmp
Manglerud Star hvit
Holmen rød
Manglerud Star hvit vs Holmen rød
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
09:45
Round
1
tmp
Vålerenga blå
Jar blå
Vålerenga blå vs Jar blå
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
09:45
Round
1
tmp
Manglerud Star grønn
Holmen hvit
Manglerud Star grønn vs Holmen hvit
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
10:40
Round
1
tmp
Holmen hvit
Vålerenga rød
Holmen hvit vs Vålerenga rød
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
10:40
Round
1
tmp
Jar blå
Manglerud Star hvit
Jar blå vs Manglerud Star hvit
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
11:25
Round
1
tmp
Holmen rød
Vålerenga blå
Holmen rød vs Vålerenga blå
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
11:25
Round
1
tmp
Manglerud Star grønn
Jar hvit
Manglerud Star grønn vs Jar hvit
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
12:20
Round
1
tmp
Jar hvit
Holmen hvit
Jar hvit vs Holmen hvit
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
12:20
Round
1
tmp
Vålerenga blå
Manglerud Star hvit
Vålerenga blå vs Manglerud Star hvit
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
13:10
Round
1
tmp
Holmen rød
Jar blå
Holmen rød vs Jar blå
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
13:10
Round
1
tmp
Vålerenga rød
Manglerud Star grønn
Vålerenga rød vs Manglerud Star grønn
0
Bane 1
U9
Gruppe 3
14:40
Round
1
tmp
Furuset
Stjernen
Furuset vs Stjernen
0
Bane 2
U9
Gruppe 3
14:40
Round
1
tmp
Ski
Hasle-Løren
Ski vs Hasle-Løren
0
Bane 1
U9
Gruppe 3
15:40
Round
1
tmp
Ski
Furuset
Ski vs Furuset
0
Bane 1
U9
Gruppe 3
16:50
Round
1
tmp
Stjernen
Hasle-Løren
Stjernen vs Hasle-Løren
0
Bane 1
U9
Gruppe 3
17:50
Round
1
tmp
Ski
Stjernen
Ski vs Stjernen
0
Bane 2
U9
Gruppe 3
17:50
Round
1
tmp
Hasle-Løren
Furuset
Hasle-Løren vs Furuset
Game in progress
Game not started
Game played
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad