Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Mälarserien 2017-2018
Kungsängens IF
,
Floorball
Runt Mälaren
Runt Mälaren
Floorball
xxx-xxx
U10
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KIF-cupen
Mälarserien 2017-2018
KIF-cupen 5-manna
KIF-Cupen 7-manna
Mälarserien 2016/17
KungsCupen
KIF-Cupen 5-manna
KIF-Cupen 7-manna
KungsCupen
KIF-Cupen 7-manna
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
lørdag 7 oktober (2017)
søndag 8 oktober (2017)
lørdag 14 oktober (2017)
søndag 15 oktober (2017)
lørdag 21 oktober (2017)
lørdag 28 oktober (2017)
søndag 29 oktober (2017)
lørdag 11 november (2017)
søndag 12 november (2017)
lørdag 18 november (2017)
søndag 19 november (2017)
lørdag 25 november (2017)
lørdag 9 december (2017)
lørdag 13 januar (2018)
søndag 14 januar (2018)
søndag 21 januar (2018)
lørdag 27 januar (2018)
søndag 18 februar (2018)
lørdag 24 februar (2018)
lørdag 10 marts (2018)
søndag 11 marts (2018)
lørdag 17 marts (2018)
lørdag 24 marts (2018)
søndag 25 marts (2018)
lørdag 7 april (2018)
lørdag 14 april (2018)
søndag 22 april (2018)
More filters
Klasse
Allsvenskan
Division 1
Division 2
Division 3
Gruppe
Allsvenskan
Division 1
Division 2
Division 3
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Beckis, Söderberga alle 80 Bromma
Botkyrkahallen A
Botkyrkahallen B
Brotorpshallen, Sundbyberg, Enköpingsvägen 80
Ekhammarshallen, Skolvägen 20, 19630 Kungsängen
Flemminghallen, Ebba Bååts torg 20 141 51 Huddinge
Flyttad
Fridegårdshallen, Centrumleden 5 Bålsta
Gavlehov, Alfa
Gavlehov, Gavlehovsvägen 19, Gävle
Gavlehov, Nova
Hallonbergshallen
Jordbro sporthall, Hurtigs torg 2, Haninge
Kungsängens Sporthall, Gymnasiet
Kvarnbergshallen
Liljeholmshallen 1
Malmahallen, Parkvägen 3 Kolsva
Ormingehallen, Sandövägen 4 Saltsjö-Boo
Riddersvikshallen, Sandviksvägen 159 Hässelby
Wenströmska gymnasiet, Vallbyleden 13, Västerås
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22-04-2018
41
Semi
Allsvenskan
09:00
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
IFAH Svart
Sumpan Allstar
IFAH Svart vs Sumpan Allstar
17
-
14
42
Semi
Allsvenskan
09:55
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
Telge Hammers Svart
Bålsta fbc
Telge Hammers Svart vs Bålsta fbc
17
-
7
21
Semi
Division 2
11:00
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
IK Malmen
Roslagen SOL
IK Malmen vs Roslagen SOL
6
-
7
22
Semi
Division 2
11:55
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
Botkyrka innebandy
Kungsängens IF
Botkyrka innebandy vs Kungsängens IF
11
-
6
33
Division 3
12:50
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
Offensiv Gul
KF Heros
Offensiv Gul vs KF Heros
8
-
0
34
Semi
Division 3
13:45
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
Balrog
Bålsta FBC mix
Balrog vs Bålsta FBC mix
8
-
0
35
Semi
Division 3
14:40
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
Bergfoten IBK/Mix
IFAH 08
Bergfoten IBK/Mix vs IFAH 08
16
-
3
24
Division 2
15:35
Gavlehov, Nova
Omgång
0
tmp
IK Malmen
Kungsängens IF
IK Malmen vs Kungsängens IF
9
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad