Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Högakustenspelen
Gullänget-Kroksta IBS
,
Florbols
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Florbols
6 - 8 apr 2018
U8-U16
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Örnligan
Örnligan
Högakustenspelen
Örnligan
Örnligan
Örnligan 2015-2016
Örnligan 2013-2014
Örnligan
Örnligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 6 aprīlis (2018)
sestdiena 7 aprīlis (2018)
svētdiena 8 aprīlis (2018)
More filters
Vecuma grupa
F03/04
F05
Flickor Blå/Grön
P02/P03
P04/05
Pojkar Blå
Pojkar Grön A
Pojkar Grön B
Apakšgrupa
F03/04-A
F03/04-B
F05-A
Flickor Blå/Grön-A
P02/03-A
P02/03-B
P04/05-A
P04/05-B
Pojkar Blå-A
Pojkar Grön A
Pojkar Grön B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Höglandshallen
Nolahallen
Parkskolan
Skyttis Arena
Sporthallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
08.04.2018
1310
F05
F05-A
08:00
Sph
tmp
Jäbo IK
Hudik/Björkberg IBK
Jäbo IK vs Hudik/Björkberg IBK
2
-
3
1123
Semifinal 2
P04/05
08:45
Sph
tmp
Gullänget-Kroksta IBS Blå
Moälvens IBK
Gullänget-Kroksta IBS Blå vs Moälvens IBK
3
-
1
1214
Placeringsmatch 1
F03/04
09:30
Sph
tmp
Sävar IK
Gullänget-Kroksta IBS 04
Sävar IK vs Gullänget-Kroksta IBS 04
2
-
2
1020
Semifinal 2
P02/P03
10:20
Sph
tmp
IBF Dalen
Ersboda SK
IBF Dalen vs Ersboda SK
5
-
2
1216
Placeringsmatch 2
F03/04
11:10
Sph
tmp
Örnsköldsvik IB 04
Sävar IK
Örnsköldsvik IB 04 vs Sävar IK
3
-
2
1311
Återkval 1
F05
12:00
Sph
tmp
Jäbo IK
Jemtland IB
Jäbo IK vs Jemtland IB
1
-
0
1312
Semifinal 1
F05
12:50
Sph
tmp
Örnsköldsvik IB
Hudik/Björkberg IBK
Örnsköldsvik IB vs Hudik/Björkberg IBK
2
-
0
1021
Match om 5:e plats
P02/P03
13:40
Sph
tmp
Dorotea IF
Hörnefors IF
Dorotea IF vs Hörnefors IF
2
-
4
1022
Match om 7:e plats
P02/P03
14:30
Sph
tmp
Nätra IBK
Holmsund City IBC
Nätra IBK vs Holmsund City IBC
2
-
9
1218
Placeringsmatch 3
F03/04
15:20
Sph
tmp
Gullänget-Kroksta IBS 04
Örnsköldsvik IB 04
Gullänget-Kroksta IBS 04 vs Örnsköldsvik IB 04
0
-
2
1313
Match om 3:e pris
F05
16:10
Sph
tmp
Hudik/Björkberg IBK
Jäbo IK
Hudik/Björkberg IBK vs Jäbo IK
3
-
2
1314
FINAL
F05
17:00
Sph
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Örnsköldsvik IB
Gullänget-Kroksta IBS vs Örnsköldsvik IB
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad