Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
U9 Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Trängens IP Örebro
Trängens IP Örebro
Jääkiekko
18 mar 2018
U9
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
sunnuntai 18 maaliskuuta (2018)
More filters
Luokka
U9
Ryhmä
Grupp A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Trängens IP Hall A Plan 1
Trängens IP Hall A Plan 2
Trängens IP Hall B Plan 1
Trängens IP Hall B Plan 2
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
18.3.2018
5
U9
Grupp A
08:30
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom Nord
BIK Karlskoga Blå
Örebro Hockey Ungdom Nord vs BIK Karlskoga Blå
0
-
0
9
U9
Grupp A
09:00
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Hammarö HC Blå
Almtuna IS Röd
Hammarö HC Blå vs Almtuna IS Röd
0
-
0
11
U9
Grupp A
09:30
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Almtuna IS Röd
Kungsörs IK
Almtuna IS Röd vs Kungsörs IK
0
-
0
15
U9
Grupp A
10:30
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom Nord
Hammarö HC Blå
Örebro Hockey Ungdom Nord vs Hammarö HC Blå
0
-
0
19
U9
Grupp A
11:00
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Almtuna IS Röd
Örebro Hockey Ungdom Syd
Almtuna IS Röd vs Örebro Hockey Ungdom Syd
0
-
0
21
U9
Grupp A
13:00
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Hammarö HC Röd
Almtuna IS Vit
Hammarö HC Röd vs Almtuna IS Vit
0
-
0
23
U9
Grupp A
13:30
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom Syd
Örebro Hockey Ungdom Nord
Örebro Hockey Ungdom Syd vs Örebro Hockey Ungdom Nord
0
-
0
25
U9
Grupp A
14:30
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
BIK Karlskoga Vit
Örebro Hockey Ungdom Väst
BIK Karlskoga Vit vs Örebro Hockey Ungdom Väst
0
-
0
27
U9
Grupp A
15:00
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom Öst
Almtuna IS Vit
Örebro Hockey Ungdom Öst vs Almtuna IS Vit
0
-
0
29
U9
Grupp A
15:30
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
BIK Karlskoga Blå
Hammarö HC Blå
BIK Karlskoga Blå vs Hammarö HC Blå
0
-
0
31
U9
Grupp A
16:30
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Almtuna IS Röd
Hammarö HC Vit
Almtuna IS Röd vs Hammarö HC Vit
0
-
0
33
U9
Grupp A
17:00
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Hammarö HC Blå
Örebro Hockey Ungdom Öst
Hammarö HC Blå vs Örebro Hockey Ungdom Öst
0
-
0
35
U9
Grupp A
17:30
Plan 1 - A
Kolo
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom Syd
Almtuna IS Vit
Örebro Hockey Ungdom Syd vs Almtuna IS Vit
0
-
0
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad