Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Paradiscupen 2018
Örnsköldsvik Innebandy
,
Florbols
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Florbols
3 - 7 jan 2018
Pojkar & Flickor 2002-2010
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Open Sky Floorball
Öviksserien
Öviksserien
Vårcupen
Paradiscupen
Paradiscupen 2018
Paradiscupen 2017
Paradiscupen 2016
Paradiscupen 2015
Paradiscupen 2014
Paradiscupen 2012/2013
Paradiscupen 2012
Paradiscupen 2011
Paradiscupen 2010
Paradiscupen 2009
Paradiscupen 2008
Paradiscupen 2007
Paradiscupen 2006
Paradiscupen 2005
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
trešdiena 3 janvāris (2018)
ceturtdiena 4 janvāris (2018)
piektdiena 5 janvāris (2018)
sestdiena 6 janvāris (2018)
svētdiena 7 janvāris (2018)
More filters
Vecuma grupa
F02/03
F04
F05
Flickor Blå A
Flickor Blå B
Flickor Grön A
P02/P03
P04
P05
Pojkar Blå A
Pojkar Blå B
Apakšgrupa
F02/03-A
F02/03-B
F04-A
F04-B
F04-C
F05-A
F05-B
F05-C
F05-D
FBA-A
FBA-B
FBB-A
FGA-A
P02/03-A
P02/03-B
P04-A
P04-B
P04-C
P05-A
P05-B
P05-C
PBA-A
PBA-B
PBA-C
PBB-A
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Husumhallen
Höglandshallen
Köpmanholmen
Nolahallen
Parkskolan
Skyttis Arena
Sporthallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
07.01.2018
1820
Flickor Blå A
FBA-B
08:00
Park
tmp
Sandåkerns SK
Gullänget-Kroksta IBS 07
Sandåkerns SK vs Gullänget-Kroksta IBS 07
1821
Flickor Blå A
FBA-B
08:45
Park
tmp
Umeå City IBF
Örnsköldsvik IB Röd
Umeå City IBF vs Örnsköldsvik IB Röd
1822
Flickor Blå A
FBA-A
09:30
Park
tmp
Spöland Vännäs IF
Timrå IBC lag 1
Spöland Vännäs IF vs Timrå IBC lag 1
1824
Flickor Blå A
FBA-B
10:15
Park
tmp
Vindelns IF
Timrå IBC lag 2
Vindelns IF vs Timrå IBC lag 2
1826
Flickor Blå A
FBA-A
11:00
Park
tmp
Ersboda SK
Moälvens IBK 07
Ersboda SK vs Moälvens IBK 07
1645
Pojkar Blå A
PBA-C
11:45
Park
tmp
IBK Sundsvall
Umeå City IBF Vit
IBK Sundsvall vs Umeå City IBF Vit
1649
Pojkar Blå A
PBA-B
12:30
Park
tmp
Timrå IBC Röd
Röbäcks IF Blå
Timrå IBC Röd vs Röbäcks IF Blå
1652
Pojkar Blå A
PBA-C
13:15
Park
tmp
Timrå IBC Svart
Tegs SK IBF
Timrå IBC Svart vs Tegs SK IBF
1654
Pojkar Blå A
PBA-A
14:00
Park
tmp
Jemtland IB
Röbäcks IF Röd
Jemtland IB vs Röbäcks IF Röd
1832
Flickor Blå A
FBA-A
14:45
Park
tmp
Nätra IBK
Ersboda SK
Nätra IBK vs Ersboda SK
1658
Pojkar Blå A
PBA-C
15:30
Park
tmp
Örnsköldsvik IB
Tegs SK IBF
Örnsköldsvik IB vs Tegs SK IBF
1660
Pojkar Blå A
PBA-B
16:15
Park
tmp
Sandåkerns SK Röd
Moälvens IBK
Sandåkerns SK Röd vs Moälvens IBK
1662
Pojkar Blå A
PBA-C
17:00
Park
tmp
Sandåkerns SK Vit
Gullänget-Kroksta IBS 07
Sandåkerns SK Vit vs Gullänget-Kroksta IBS 07
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad