Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Paradiscupen 2018
Örnsköldsvik Innebandy
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
3 - 7 jan 2018
Pojkar & Flickor 2002-2010
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Open Sky Floorball
Öviksserien
Öviksserien
Vårcupen
Paradiscupen
Paradiscupen 2018
Paradiscupen 2017
Paradiscupen 2016
Paradiscupen 2015
Paradiscupen 2014
Paradiscupen 2012/2013
Paradiscupen 2012
Paradiscupen 2011
Paradiscupen 2010
Paradiscupen 2009
Paradiscupen 2008
Paradiscupen 2007
Paradiscupen 2006
Paradiscupen 2005
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
onsdag 3 januar (2018)
torsdag 4 januar (2018)
fredag 5 januar (2018)
lørdag 6 januar (2018)
søndag 7 januar (2018)
More filters
Klasse
F02/03
F04
F05
Flickor Blå A
Flickor Blå B
Flickor Grön A
P02/P03
P04
P05
Pojkar Blå A
Pojkar Blå B
Gruppe
F02/03-A
F02/03-B
F04-A
F04-B
F04-C
F05-A
F05-B
F05-C
F05-D
FBA-A
FBA-B
FBB-A
FGA-A
P02/03-A
P02/03-B
P04-A
P04-B
P04-C
P05-A
P05-B
P05-C
PBA-A
PBA-B
PBA-C
PBB-A
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Husumhallen
Höglandshallen
Köpmanholmen
Nolahallen
Parkskolan
Skyttis Arena
Sporthallen
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
07.01.2018
1632
Pojkar Blå A
PBA-A
08:00
Skyttis
tmp
Örnsköldsvik IB Svart
Sävar IK
Örnsköldsvik IB Svart vs Sävar IK
1635
Pojkar Blå A
PBA-B
08:45
Skyttis
tmp
Örnsköldsvik IB Röd
Umeå City IBF Blå Norr
Örnsköldsvik IB Röd vs Umeå City IBF Blå Norr
1638
Pojkar Blå A
PBA-A
09:30
Skyttis
tmp
Umeå City IBF Blå
Skellefteå IBK
Umeå City IBF Blå vs Skellefteå IBK
1642
Pojkar Blå A
PBA-C
10:15
Skyttis
tmp
Sandåkerns SK Vit
Örnsköldsvik IB
Sandåkerns SK Vit vs Örnsköldsvik IB
1643
Pojkar Blå A
PBA-B
11:00
Skyttis
tmp
Sandåkerns SK Röd
Örnsköldsvik IB Röd
Sandåkerns SK Röd vs Örnsköldsvik IB Röd
1913
Flickor Blå B
FBB-A
11:45
Skyttis
tmp
Sundsvall IBF Granloholm
GUIF
Sundsvall IBF Granloholm vs GUIF
1647
Pojkar Blå A
PBA-A
12:30
Skyttis
tmp
IBF Dalen Södra
Örnsköldsvik IB Svart
IBF Dalen Södra vs Örnsköldsvik IB Svart
1915
Flickor Blå B
FBB-A
13:15
Skyttis
tmp
Vattjoms IK
Jäbo IK lag 2
Vattjoms IK vs Jäbo IK lag 2
1916
Flickor Blå B
FBB-A
14:00
Skyttis
tmp
Sundsvall IBF Haga
Jäbo IK lag 1
Sundsvall IBF Haga vs Jäbo IK lag 1
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad