Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Parkcupen
Vaksala SK
,
Soccer
Uppsala
Uppsala
Soccer
30 sep - 1 okt 2017
7 - 12 år
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Games
Gameday
Saturday 30 September (2017)
Sunday 1 October (2017)
More filters
Class
Flickor 05
Flickor 06
Flickor 07
Flickor 08 5 manna
Flickor 08 Sjumanna
Flickor 09
Flickor 10
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08 5 manna
Pojkar 08 sjumanna
Pojkar 09
Pojkar 10
Group
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp G
Grupp G
Grupp G
Grupp H
Grupp H
Grupp I
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 14 Sjumanna
Årsta IP 15
Årsta IP 15 Sjumanna
Årsta IP 16
Årsta IP 17
Årsta IP 18
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10/1/2017
8
Pojkar 05
Grupp A
08:00
Årsta IP 10
Omgång
1
tmp
Gimo IF FK
IFK Uppsala Vit
Gimo IF FK vs IFK Uppsala Vit
16
Pojkar 05
Grupp B
08:40
Årsta IP 10
Omgång
1
tmp
Bälinge IF
GUSK
Bälinge IF vs GUSK
26
Pojkar 06
Grupp B
09:20
Årsta IP 10
Omgång
2
tmp
Knvista IK Gul
Håbo FF Röd
Knvista IK Gul vs Håbo FF Röd
40
Pojkar 07
Grupp E
10:00
Årsta IP 10
Omgång
1
tmp
Vaksala SK Vit
GUSK Gul
Vaksala SK Vit vs GUSK Gul
53
Pojkar 06
Grupp E
10:40
Årsta IP 10
Omgång
3
tmp
Roslagsbro IF
Vaksala SK Gul 2
Roslagsbro IF vs Vaksala SK Gul 2
68
Pojkar 07
Grupp B
11:20
Årsta IP 10
Omgång
2
tmp
SK Iron Blå
Sandvikens IF
SK Iron Blå vs Sandvikens IF
83
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
12:00
Årsta IP 10
Omgång
1
tmp
Danmarks IF 2
Romfartuna
Danmarks IF 2 vs Romfartuna
98
Flickor 05
Grupp B
12:40
Årsta IP 10
Omgång
1
tmp
Hagby IK Svart
Sigtuna
Hagby IK Svart vs Sigtuna
113
Nivåanpassningsmatcher P 05
Pojkar 05
13:20
Årsta IP 10
Omgång
1
tmp
1:A Grupp B
2:A Grupp A
1:A Grupp B vs 2:A Grupp A
128
Pojkar 06
Grupp H
14:00
Årsta IP 10
Omgång
3
tmp
Romfartuna
Bälinge IF 2
Romfartuna vs Bälinge IF 2
0
Nivåanpassningsmatcher P 06
Pojkar 06
15:00
Årsta IP 10
Omgång
1
tmp
Lagga Långhunda BK
Danmarks IF Röd
Lagga Långhunda BK vs Danmarks IF Röd
168
Nivåanpassningsmatcher F 07
Flickor 07
16:00
Årsta IP 10
Omgång
3
tmp
Vaksala SK Svart
Films SK
Vaksala SK Svart vs Films SK
177
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
16:40
Årsta IP 10
Omgång
3
tmp
Vaksala SK Gul 1
GUSK Gul
Vaksala SK Gul 1 vs GUSK Gul
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad