Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF
,
Lední hokej
Gävle Gavlerinken
Gävle Gavlerinken
Lední hokej
14 okt 2017
U10
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
sobota 14 října (2017)
More filters
Kategorie
Klass
Skupina
Grupp 1
Grupp 2
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Gavlerinken Arena A-Hallen
Gavlerinken B-Hallen
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
14.10.2017
1
Klass
Grupp 1
08:00
A-Hallen
Kolo
1
tmp
Brynäs IF
Gävle GIK
Brynäs IF vs Gävle GIK
14
-
1
2
Klass
Grupp 2
09:10
A-Hallen
Kolo
1
tmp
Almtuna IS
Strömsbro HC
Almtuna IS vs Strömsbro HC
3
-
3
3
Klass
Grupp 1
10:20
A-Hallen
Kolo
2
tmp
Järfälla HC
Brynäs IF
Järfälla HC vs Brynäs IF
4
-
6
4
Klass
Grupp 2
11:30
A-Hallen
Kolo
2
tmp
Viggbyholms IK
Almtuna IS
Viggbyholms IK vs Almtuna IS
5
-
5
9
Match 5-6 pris
Klass
16:40
A-Hallen
Kolo
0
tmp
Viggbyholms IK
Järfälla HC
Viggbyholms IK vs Järfälla HC
4
-
5
10
Bronsmatch
Klass
18:00
A-Hallen
Kolo
0
tmp
Brynäs IF
Gävle GIK
Brynäs IF vs Gävle GIK
12
-
5
11
FINAL
Klass
19:20
A-Hallen
Kolo
0
tmp
Almtuna IS
Strömsbro HC
Almtuna IS vs Strömsbro HC
7
-
5
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad