Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Kalevan F2-08 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Oulun Kärpät
,
Хоккей
Oulu
Oulu
Хоккей
2 apr 2017
2008
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
U9 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U10 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U9 Tulevaisuuden tähdet 2023
U10 Tulevaisuuden Tähdet
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
U11 PELITÄLLI 8-9.5 Vuokatti
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Uros Cup 2018
F2 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Kärpät D1-04 Kutsuturnaus
Scandic turnaus 02
Scandic turnaus
Oulun Kärpät E1-05 turnaus
Kalevan F2-08 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kalevan F1-07 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kärpät D2-04 Kutsuturnaus
Scandic Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F2-07
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F1-06
Kutsuturnaus 2016
DELTA CUP
Scandic Cup U15 2015
Scandic Cup U16 2015
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F2-06
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F1-05
Touhula-turnaus
Kärpät Tournament
Scandic Cup 2014
Niemi Hockey Challenge 3
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F2-05
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F1-04
Touhula-turnaus
Scandic Cup 2013
Niemi Hockey Challenge 2013
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F2-04
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F1-03
Touhula-turnaus
Oulun Kärpät Syysturnaus 2012
Stockmann Icehockey Tournament 2012
Acon Wave Cup
Niemi Hockey Challenge
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F1-02
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F2-03
Kärpät98 2011
Stockmann Icehockey Tournament 2011
Tulevaisuuden tähdet F1-01 2011
Tulevaisuuden tähdet F2-02 2011
Kärpät98 Autumntournament 2010
Stockmann Ice Hockey Tournament
Springtournament Kärpät -97
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры
День игры
воскресенье 2 апреля (2017)
More filters
Возрастная группа
F2-08
Подгруппа
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Pelialue 1
Pelialue 2
Pelialue 3
Pelialue 4
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.04.2017
3
F2-08
Lohko A
09:40
P1
Omgång
0
tmp
Kärpät Musta
K-Laser Punainen
Kärpät Musta vs K-Laser Punainen
4
-
3
7
F2-08
Lohko A
10:15
P1
Omgång
0
tmp
KKP Musta
Pyhäjärven Pohti
KKP Musta vs Pyhäjärven Pohti
0
-
8
11
F2-08
Lohko A
11:00
P1
Omgång
0
tmp
Kalpa Keltainen
Kärpät Musta
Kalpa Keltainen vs Kärpät Musta
3
-
2
15
F2-08
Lohko A
11:35
P1
Omgång
0
tmp
K-Laser Punainen
KKP Musta
K-Laser Punainen vs KKP Musta
7
-
7
19
F2-08
Lohko A
12:20
P1
Omgång
0
tmp
Pyhäjärven Pohti
Kalpa Keltainen
Pyhäjärven Pohti vs Kalpa Keltainen
6
-
3
23
F2-08
Lohko A
12:55
P1
Omgång
0
tmp
Kärpät Musta
KKP Musta
Kärpät Musta vs KKP Musta
4
-
4
27
F2-08
Lohko A
13:40
P1
Omgång
0
tmp
K-Laser Punainen
Pyhäjärven Pohti
K-Laser Punainen vs Pyhäjärven Pohti
2
-
6
31
F2-08
Lohko A
14:15
P1
Omgång
0
tmp
KKP Musta
Kalpa Keltainen
KKP Musta vs Kalpa Keltainen
3
-
6
35
F2-08
Lohko A
15:00
P1
Omgång
0
tmp
Pyhäjärven Pohti
Kärpät Musta
Pyhäjärven Pohti vs Kärpät Musta
10
-
1
39
F2-08
Lohko A
15:35
P1
Omgång
0
tmp
Kalpa Keltainen
K-Laser Punainen
Kalpa Keltainen vs K-Laser Punainen
6
-
2
43
Välierä
F2-08
16:30
P1
Omgång
0
tmp
Pyhäjärven Pohti
Cobrat
Pyhäjärven Pohti vs Cobrat
5
-
0
47
Sijoitusottelu (13-16)
F2-08
17:05
P1
Omgång
0
tmp
KKP Musta
Kärpät Punainen
KKP Musta vs Kärpät Punainen
8
-
2
51
Finaali
F2-08
17:55
P1
Omgång
0
tmp
Pyhäjärven Pohti
K-Laser Keltainen
Pyhäjärven Pohti vs K-Laser Keltainen
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad