Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
EITC Tournaments
,
Ishockey
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Ishockey
21 - 23 apr 2017
U-14
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
fredag 21 april (2017)
lørdag 22 april (2017)
søndag 23 april (2017)
More filters
Klasse
U-14I
U-14II
Gruppe
U-14IA
U-14IB
U-14IC
U-14ID
U-14IE
U-14IF
U-14IG
U-14IH
U-14IIL
U-14IIM
U-14IIN
U-14IIO
U-14IIP
U-14IIR
U-14IIS
U-14IIT
U-14IIU
U-14IIV
U-14IK
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Inbox Arena
Marupes Ledus Halle
Mogo Ledus Halle
Ozo Arena
Volvo Arena A
Volvo Arena B
Volvo Arena C
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
23-04-2017
125
U-14I
U-14ID
08:00
A-Vol
Runde / omgang
2
tmp
Vikings
Dinamo Riga03
Vikings vs Dinamo Riga03
3
-
2
130
U-14II
U-14IIO
09:15
A-Vol
Runde / omgang
2
tmp
Brynas I.F.
Wasa Hockey
Brynas I.F. vs Wasa Hockey
3
-
4
135
semi final
U-14I
10:30
A-Vol
Runde / omgang
3
tmp
Kymi Select
Tverichi
Kymi Select vs Tverichi
3
-
2
140
U-14II
U-14IIO
11:45
A-Vol
Runde / omgang
2
tmp
Easttown Hockey
Brynas I.F.
Easttown Hockey vs Brynas I.F.
1
-
3
145
semi final
U-14I
13:00
A-Vol
Runde / omgang
3
tmp
North Sweden Hockey Academy
Czech Stars Team
North Sweden Hockey Academy vs Czech Stars Team
1
-
2
150
U-14II
U-14IIO
14:15
A-Vol
Runde / omgang
2
tmp
Wasa Hockey
Easttown Hockey
Wasa Hockey vs Easttown Hockey
6
-
3
155
final 3rd/4th
U-14I
15:30
A-Vol
Runde / omgang
4
tmp
North Sweden Hockey Academy
Dinamo Riga03
North Sweden Hockey Academy vs Dinamo Riga03
3
-
4
161
final 1st/2nd
U-14II
16:45
A-Vol
Runde / omgang
3
tmp
Wasa Hockey
Kauno BTA Monstrai
Wasa Hockey vs Kauno BTA Monstrai
2
-
5
165
final 1st/2nd
U-14I
18:00
A-Vol
Runde / omgang
4
tmp
Czech Stars Team
Tordon
Czech Stars Team vs Tordon
0
-
8
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad