Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mikael Renberg Cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
LF Arena, Piteå
LF Arena, Piteå
Jääkiekko
11 - 12 mar 2017
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 11 maaliskuuta (2017)
sunnuntai 12 maaliskuuta (2017)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
LF Arena, Piteå
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.3.2017
13
B-semi 1
U10
08:30
LF Arena
Omgång
4
tmp
Björklöven Vit
Luleå HF Gul
Björklöven Vit vs Luleå HF Gul
7
-
6
14
B-semi 2
U10
09:30
LF Arena
Omgång
4
tmp
Piteå Hockey/SAIK Vit
Luleå HF Vit
Piteå Hockey/SAIK Vit vs Luleå HF Vit
3
-
8
15
A-semi 1
U10
10:45
LF Arena
Omgång
4
tmp
Piteå Hockey/SAIK Röd
Ahmat
Piteå Hockey/SAIK Röd vs Ahmat
3
-
0
16
A-semi 2
U10
11:45
LF Arena
Omgång
4
tmp
Björklöven Grön
Clemensnäs
Björklöven Grön vs Clemensnäs
1
-
5
17
B-bronsmatch
U10
13:00
LF Arena
Omgång
5
tmp
Luleå HF Gul
Piteå Hockey/SAIK Vit
Luleå HF Gul vs Piteå Hockey/SAIK Vit
1
-
7
18
B-final
U10
14:00
LF Arena
Omgång
5
tmp
Björklöven Vit
Luleå HF Vit
Björklöven Vit vs Luleå HF Vit
9
-
3
19
A-bronsmatch
U10
15:15
LF Arena
Omgång
5
tmp
Ahmat
Björklöven Grön
Ahmat vs Björklöven Grön
5
-
4
20
A-final
U10
16:30
LF Arena
Omgång
5
tmp
Piteå Hockey/SAIK Röd
Clemensnäs
Piteå Hockey/SAIK Röd vs Clemensnäs
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad