Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stångebro Cup 2017
Linköping HC
,
Hokejs
Linköping
Linköping
Hokejs
10 - 12 mar 2017
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Pågen
Spēles
Spēles diena
piektdiena 10 marts (2017)
sestdiena 11 marts (2017)
svētdiena 12 marts (2017)
More filters
Vecuma grupa
U13
Apakšgrupa
Stångebro Cup
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
SAAB Arena
Stångebrohallen
Träningshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.03.2017
26
U13
Stångebro Cup
08:15
Stångebro
Omgång
7
tmp
Enköping SK HK
Finspångs AIK Hockey
Enköping SK HK vs Finspångs AIK Hockey
3
-
0
28
U13
Stångebro Cup
09:13
Stångebro
Omgång
7
tmp
Vita Hästen - Vit
Kallinge Ronneby
Vita Hästen - Vit vs Kallinge Ronneby
1
-
5
30
Match om 5:e plats
U13
12:00
Stångebro
Omgång
9
tmp
Kallinge Ronneby
Göta Traneberg
Kallinge Ronneby vs Göta Traneberg
3
-
0
32
Semifinal 2
U13
13:30
Stångebro
Omgång
10
tmp
Enköping SK HK
Älta Tigers Team 04
Enköping SK HK vs Älta Tigers Team 04
3
-
2
33
Match om 3:e plats
U13
14:45
Stångebro
Omgång
11
tmp
Finspångs AIK Hockey
Älta Tigers Team 04
Finspångs AIK Hockey vs Älta Tigers Team 04
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
ICA Supermarket - Malmslätt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad