Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Birkabollen 2011
Skå IK & Bygdegård
,
Fodbold
Skå
Skå
Fodbold
20-21 aug 2011
P01, F00, P00, P99
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
lørdag 20 august (2011)
søndag 21 august (2011)
More filters
Klasse
F00
P00
P01
P99
Gruppe
F00-Grupp 1
F00-Grupp 2
F00-Grupp 3
P00-Grupp 1
P00-Grupp 2
P00-Grupp 3
P00-Grupp 4
P01-Grupp 1
P01-Grupp 2
P01-Grupp 3
P01-Grupp 4
P99-Grupp 1
P99-Grupp 2
P99-Grupp 3
P99-Grupp 4
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Konstgräs 1
Konstgräs 2
Naturgräs 1
Naturgräs 2
Naturgräs 3
Naturgräs 4
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
21-08-2011
4
P99
P99-Grupp 2
08:00
Naturgräs2
tmp
Brommapojkarna 10
Skå IK P99
Brommapojkarna 10 vs Skå IK P99
0
-
2
10
P99
P99-Grupp 1
08:40
Naturgräs2
tmp
Segeltorps IF Blå
Tyresö FF Röd-1
Segeltorps IF Blå vs Tyresö FF Röd-1
2
-
9
16
P99
P99-Grupp 4
09:20
Naturgräs2
tmp
Segeltorps IF Vit
Vasalunds IF Röd
Segeltorps IF Vit vs Vasalunds IF Röd
2
-
3
22
P99
P99-Grupp 3
10:00
Naturgräs2
tmp
Vasalunds IF Svart
Danderyds SK
Vasalunds IF Svart vs Danderyds SK
8
-
0
28
P99
P99-Grupp 2
10:40
Naturgräs2
tmp
Skå IK P99
Kallhälls FF 1
Skå IK P99 vs Kallhälls FF 1
0
-
7
34
P99
P99-Grupp 1
11:20
Naturgräs2
tmp
Tyresö FF Röd-1
Vasalund P00
Tyresö FF Röd-1 vs Vasalund P00
5
-
2
40
P99
P99-Grupp 4
12:00
Naturgräs2
tmp
Vasalunds IF Röd
Värmdö IF
Vasalunds IF Röd vs Värmdö IF
3
-
1
46
P99
P99-Grupp 3
12:40
Naturgräs2
tmp
Danderyds SK
Kallhälls FF 2
Danderyds SK vs Kallhälls FF 2
0
-
3
52
P99
P99-Grupp 2
13:20
Naturgräs2
tmp
Skå IK P99
IFK Lidingö 99:2
Skå IK P99 vs IFK Lidingö 99:2
11
-
0
58
P99
P99-Grupp 1
14:00
Naturgräs2
tmp
Segeltorps IF Blå
Vasalund P00
Segeltorps IF Blå vs Vasalund P00
2
-
1
64
P99
P99-Grupp 4
14:40
Naturgräs2
tmp
Segeltorps IF Vit
Värmdö IF
Segeltorps IF Vit vs Värmdö IF
0
-
4
70
P99
P99-Grupp 3
15:20
Naturgräs2
tmp
Danderyds SK
Tyresö FF Röd-2
Danderyds SK vs Tyresö FF Röd-2
0
-
8
84
A-SEMI
P99
17:00
Naturgräs2
tmp
Vasalunds IF Svart
Vasalunds IF Röd
Vasalunds IF Svart vs Vasalunds IF Röd
0
-
5
87
B-SEMI
P01
17:40
Naturgräs2
tmp
Skogås Trångsund FF
Segeltorps IF 2
Skogås Trångsund FF vs Segeltorps IF 2
6
-
3
96
B-FINAL
P99
18:20
Naturgräs2
tmp
IFK Aspudden
Värmdö IF
IFK Aspudden vs Värmdö IF
7
-
2
95
B-FINAL
P01
19:00
Naturgräs2
tmp
Västerås IK
Skogås Trångsund FF
Västerås IK vs Skogås Trångsund FF
3
-
2
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad