Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Ånäscupen 2016
Kovlands IF
,
Futbols
Kovland
Kovland
Futbols
28 aug 2016
pojkar & flickor födda 08-09
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ånäscupen 2022
Ånäscupen 2019
Ånäscupen 2018
Ånäscupen 2017
Ånäscupen 2016
Ånäscupen 2015
Ånäscupen 2014
TestCup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
svētdiena 28 augusts (2016)
More filters
Vecuma grupa
Flickor 08
Flickor 09
Mix 08-09
Pojkar 08
Pojkar 09
Apakšgrupa
1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
3
4
5
6
7
8
9
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 4
Plan A
Plan B
Plan C
Plan D
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
28.08.2016
3
Pojkar 09
11
08:00
C
Kārta
1
tmp
Alnö IF 3
Kubikenborgs IF Svart
Alnö IF 3 vs Kubikenborgs IF Svart
4
-
0
11
Pojkar 08
3
08:30
C
Kārta
1
tmp
Alnö IF Röd
Gif Sundsvall Vit
Alnö IF Röd vs Gif Sundsvall Vit
1
-
2
19
Pojkar 08
7
09:00
C
Kārta
1
tmp
Alnö IF Röd/Vit
Gif Sundsvall Svart
Alnö IF Röd/Vit vs Gif Sundsvall Svart
1
-
5
27
Flickor 08
13
09:30
C
Kārta
1
tmp
Alnö IF Röd
IFK Timrå
Alnö IF Röd vs IFK Timrå
0
-
0
35
Mix 08-09
18
10:00
C
Kārta
1
tmp
Njurunda SK Röd
Sidsjö-Böle IF Röd
Njurunda SK Röd vs Sidsjö-Böle IF Röd
6
-
0
43
Flickor 08
15
10:30
C
Kārta
2
tmp
Kovlands IF
Alnö IF Vit
Kovlands IF vs Alnö IF Vit
0
-
4
51
Pojkar 08
4
11:00
C
Kārta
2
tmp
Matfors IF Blå
Alnö IF Vit
Matfors IF Blå vs Alnö IF Vit
0
-
4
59
Pojkar 09
8
11:30
C
Kārta
2
tmp
Selånger FK Blå
Alnö IF 1
Selånger FK Blå vs Alnö IF 1
1
-
3
67
Flickor 08
14
12:00
C
Kārta
2
tmp
Stöde IF
Heffnersklubban BK
Stöde IF vs Heffnersklubban BK
0
-
3
75
Mix 08-09
19
12:30
C
Kārta
2
tmp
Sund IF Röd
Lucksta IF
Sund IF Röd vs Lucksta IF
2
-
1
83
Pojkar 08
1
13:00
C
Kārta
3
tmp
Gif Sundsvall Grön
Selånger FK Röd
Gif Sundsvall Grön vs Selånger FK Röd
2
-
4
91
Pojkar 08
5
13:30
C
Kārta
3
tmp
Indals IF
Selånger FK Svart
Indals IF vs Selånger FK Svart
1
-
2
99
Pojkar 09
11
14:00
C
Kārta
4
tmp
Matfors IF Vit
Alnö IF 3
Matfors IF Vit vs Alnö IF 3
1
-
3
105
Pojkar 09
9
14:30
C
Kārta
3
tmp
Essviks AIF Grön
SFF Röd
Essviks AIF Grön vs SFF Röd
0
-
5
113
Pojkar 09
11
15:00
C
Kārta
5
tmp
SFF Vit
Matfors IF Vit
SFF Vit vs Matfors IF Vit
5
-
1
121
Flickor 09
17
15:30
C
Kārta
3
tmp
Alnö IF 2
Medskogsbrons BK
Alnö IF 2 vs Medskogsbrons BK
0
-
2
129
Kvartsfinal
Pojkar 08
16:00
C
Kārta
0
tmp
Sundsvalls FF Röd
Selånger FK Svart
Sundsvalls FF Röd vs Selånger FK Svart
0
-
2
137
Kvartsfinal
Flickor 08
16:30
C
Kārta
0
tmp
Selånger FK Blå
SFF Blå
Selånger FK Blå vs SFF Blå
1
-
2
145
Semifinal
Pojkar 09
17:00
C
Kārta
0
tmp
Alnö IF 1
SFF Röd
Alnö IF 1 vs SFF Röd
1
-
4
149
Final
Mix 08-09
17:30
C
Kārta
0
tmp
Svartviks IF
Njurunda SK Blå
Svartviks IF vs Njurunda SK Blå
4
-
0
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad