Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Smé Erics minnescup 2016
Vinbergs IF
,
Futbols
Vinberg
Vinberg
Futbols
9 april 2016
P10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Smens Eric:s minnescup 2022
Smens Eric Minnescup 2022
Smens Erics cup 2021
Smens Erics Minnescup 2020
Smens Erics Minnescup 2019
Smens Eric cup
Smé Erics minnescup 2017
Smé Erics minnescup 2016
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
sestdiena 9 aprīlis (2016)
More filters
Vecuma grupa
P 10
Apakšgrupa
A
B
C
D
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Vinåvallen Konstgräs plan 1
Vinåvallen Konstgräs plan 2
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
09.04.2016
1
P 10
A
09:00
VVK 1
Kierros
1
tmp
Vessigebro/Ginsten
Skrea IF Svart
Vessigebro/Ginsten vs Skrea IF Svart
0
-
14
3
P 10
C
09:40
VVK 1
Kierros
0
tmp
Vinbergs IF 2
Skrea IF Gul
Vinbergs IF 2 vs Skrea IF Gul
5
-
3
5
P 10
B
10:20
VVK 1
Kierros
0
tmp
IF Böljan 1
Alet IK
IF Böljan 1 vs Alet IK
0
-
3
7
P 10
A
11:00
VVK 1
Kierros
0
tmp
Skrea IF Svart
Hyltebruk IK
Skrea IF Svart vs Hyltebruk IK
6
-
2
9
P 10
C
11:40
VVK 1
Kierros
0
tmp
Skrea IF Gul
Slöinge GOIF
Skrea IF Gul vs Slöinge GOIF
6
-
0
11
P 10
B
12:20
VVK 1
Kierros
0
tmp
Alet IK
Vinbergs IF 1
Alet IK vs Vinbergs IF 1
7
-
1
13
P 10
A
13:00
VVK 1
Kierros
0
tmp
Vessigebro/Ginsten
Hyltebruk IK
Vessigebro/Ginsten vs Hyltebruk IK
0
-
9
15
P 10
C
13:40
VVK 1
Kierros
0
tmp
Vinbergs IF 2
Slöinge GOIF
Vinbergs IF 2 vs Slöinge GOIF
4
-
0
17
P 10
B
14:20
VVK 1
Kierros
0
tmp
IF Böljan 1
Vinbergs IF 1
IF Böljan 1 vs Vinbergs IF 1
4
-
3
19
P 10
15:00
VVK 1
Kierros
0
tmp
Vessigebro/Ginsten
Slöinge GOIF
Vessigebro/Ginsten vs Slöinge GOIF
1
-
7
22
P 10
15:40
VVK 1
Kierros
0
tmp
Alet IK
Falkenbergs FF 2
Alet IK vs Falkenbergs FF 2
5
-
0
23
P 10
16:20
VVK 1
Kierros
0
tmp
IF Böljan 1
Apel-99
IF Böljan 1 vs Apel-99
7
-
3
25
P 10
17:00
VVK 1
Kierros
0
tmp
Skrea IF Svart
IF Böljan 2
Skrea IF Svart vs IF Böljan 2
3
-
5
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad